Yeni Yıla Spor Kıyafetlerinizi Yenileyerek Girin

Yeni Yıla Spor Kıyafetlerinizi Yenileyerek Girin

490

Bu yazımız spor tutkunlarının biraz da kendilerini şımartmaları ve 2018’e motivasyon dolu girmeleri için!

Eğer yeni yıl için kararlarınız arasında sporu hayatınıza daha da fazla katmak varsa bu yazımız tam size göre. Kendinizi spor dolu bir yıla motive etmek için ilk iş gardırobunuzda birkaç yenilik yapın. Spor yapacağınız günlerde üzerinizden çıkarmayacağınız bu spor kıyafetleri ve aksesuarlar ile sizlere şimdiden sağlık dolu bir yıl dileriz!

1. Açık hava sporlarınız için yepyeni bir yağmurluk

Açık havada spor yapmanın tadı kış günlerinde bir ayrı çıkar fakat elbette ki farklı zorlukları da vardır. Özellikle rüzgarlı ve yağmurlu günlerde kendinizi koruma altına almanız için su geçirmez kumaşlarla tasarlanmış spor yağmurluk , rüzgarlık ve montlar olmazsa olmazlar arasındadır. Kendinize mutlaka bu yağmurluklardan en az bir tane edinin!

2. Kendinize yepyeni bir eşofman takımı hediye edin

Kendinizi spora motive etmenin en güzel yollarından biri de yepyeni bir eşofman takımı almak olacaktır. Eski modellerinizi kaldırın ve yerine üzerinizde bol bol görmekten sıkılmayacağınız, yepyeni bir eşofman üstü ve altı edinin!

3. Taytlar ve şortlarla gardırobunuzu yenileyin

Kış aylarında taytlar, ilkbahar ve yaz aylarında da şortlar en sık kullanacağınız spor giysileri arasında. Spor gardırobunuzda biraz değişiklik yapın ve kendinize sporculara özel ter tutmayan kumaşlarla tasarlanmış spor taytları alın. Hatta sıcak mevsimlere şimdiden yatırım yapın ve kendinize rengarenk spor şortları hediye edin!

Bunu da okuyun: Yogaya Başlayacakların Sahip Olması Gereken 8 Ürün
Eğer siz de yogaya başlamak konusunda kararlıysanız ilk adım olarak birkaç yoga ekipmanı edinmeniz gerek. Ardından doğru eğitim videolarını bulduğunuzda ve ideal ortamı yarattığınızda yoga yapmaya hazırsınız demektir. Hepsi bu yazımızda karşınızda!

4. Kadınlarda spor sutyenlerinin önemini unutmayın

Spor kıyafetleri söz konusu olduğunda spor sutyenleri her şeyin başında gelir. Sadece atletik bir stil yaratmak için değil, spor esnasında hem konforlu olmanız hem de göğüslerinizin sağlığı için önemli bir giysi olan sporcu sutyenleri seçim esnasında da birbirinden farklı detaylar barındırıyor. Alışveriş Rehberi: Spor Sutyenleri yazımızı tıklayın ve kendinize en uygun modeli seçin.

5. Ayakkabıları yenileyin, performansınızı yükseltin

Son olarak tabii ki en önemli detay olan spor ayakkabılarda sıra. Kendinize alacağınız yepyeni br spor ayakkabı sizi spora teşvik eden en kuvvetli detay olacak. Burda dikkat etmeniz gereken şey, bedeniniz ve ayaklarınız için en doğru seçimi yapmak. Spor Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli? yazımız size bu konuda epey yardımcı olacak!

İlgili Yazılar