GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Uygun Fiyatlı Çadır ve Kamp Malzemeleri

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En Uygun Fiyatlı Çadır ve Kamp Malzemeleri

667

100 TL’nin altında kamp ürünleri ile tüm sezon keyifli bir kamp keyfi yaşayın!

Bahar geldi, havalar giderek güzelleşiyor ve kamp sezonu açılıyor. Kamp yapmak isteyenler ancak bu güzel hobiyi pahalı bulanlar, üzülmeyin! GittiGidiyor, sizler için her cebe uygun, ekonomik çadır ve kamp malzemeleri sunuyor. İşte GittiGidiyor’da çadır dahil olmak üzere her biri 100 TL’nin altında uygun bütçeli kamp malzemeleri ve özellikleri…

Çadırlar


Kamp için en öncelikli ekipmanımız çadırdır. Aradığınız çadır ise ve çok para harcamak istemiyosanız, bir yemek parasına çadırlar burada sizleri bekliyor. İşte karşınızda üç kişiye kadar alan su geçirmez çadır modelleri:

Üç Kişilik Kolay Kurulan Çadır

Üç Kişilik Popüler Çadır

Kamuflaj Çadır

Kamp yatakları


Bu şişme kamp yatakları ile kamp konforunuzda eksiklik hissetmeyeceksiniz. Özel kolay şişirilen pompalı modellerle altta uygun modeller yer almakta:

Tek kişilik Yatak

Mavi İkiz Yatak

Entegre Pompalı Yatak

Uyku Tulumları


Uyku tulumu ile kesintisiz bir uyku çekebilirsiniz. Soğuğa ve suya karşı dayanıklı uygun modeller sizlere keyifli bir kamp ortamı sağlayacak:

Uyku Tulumu Klasik

1.80 Uyku Tulumu

Kamp malzemeleri: Olmazsa olmazlar


Kamp Gaz Ocağı ile kamp ateşiniz olmasa dahi yemekleriniz, çayınız hızla hazır olacak.

Ayaklı Sac Tenceresi ile en lezzetli kamp yemekleri, ister odun ateşinin isterseniz kamp ocağının üzerinde leziz olacak.

İki Kişilik Yemek Seti nde yemek pişirmek ve çayınızı yapmak için gerekli tencere ve tavalar bulunmakta.

Şarj Edebilir, Güneş Enerjili Fener ile gündüz şarj olan feneriniz akşam hem ışık, hem de us bile şarj edebilir çok amaçlı bir alet.

Kamp Termosu ile soğuk ve sıcak içecekleri saklama derdiniz son bulacak.

Çok Fonksiyonlu Kamp Seti ile çatal, bıçak, kaşık gibi ayrı ayrı özellikleri olan gereçleri tek bir alet de birleşmiş halde bulacaksınız.

Mat ile ister çadır içinde yattığınız yeri daha konforlu hale getirin, isterseniz doğanın kucağında keyifle yerlere uzanın.