Taraftar Formalarından Seçiminizi Yapın

Taraftar Formalarından Seçiminizi Yapın

2342

Sarı-lacivert, sarı-kırmızı ve siyah-beyaz… Üç büyüklerin üç efsane yeni sezon forması GittiGidiyor’da karşınızda!

Fenerbahçe’nin yeni sezon formalarının tasarımları nasıl? Galatasaray formaları nelerden ilham alarak yaratıldı? Peki ya Beşiktaş’ın yeni sezon formalarında neler oluyor? Bu yazımız hem sizlere üç büyüklerin yeni sezon forma hikayelerini anlatıyor hem de onları anında GittiGidiyor’dan satın alabilme şansı sunuyor!

Fenerbahçe formaları


Eğer sizin renginiz sarı lacivert ise doğru yerdesiniz! Sarı-lacivertli kulübün geçtiğimiz 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde satışa çıkardığı ve Adidas tarafından üretilmiş 3 farklı formasına GittiGidiyor’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

“Efsane çubuklu” diye nitelendirilen, Fenerbahçe takımının yeni sezondaki ilk formasında çubuklar geçen sezona göre daha geniş. Takım, deplasmanda ise petrol ve aqua mavi renklerin birleşimi ile üretilmiş olan futbol forması modelini giyiyor. Fenerbahçe’nin üçüncü formasındaki hakim renkler ise sarı ve beyaz olarak ortaya çıkıyor; tasarımında ise enine doğru çizgiler görülüyor.

Bu formaların bir diğer özelliği de “ClimaCool” teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgelerini tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları sayesinde iç ve dış hava akımı oluşturması. Bu şekilde bu Fenerbahçe formaları vücudun kuru ve serin kalmasını sağlıyor; bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutuyor.

Galatasaray formaları


Galatasaray yeni sezon forması ise takımın unutulmaz oyuncularından biri olan Metin Oktay’dan ilham alıyor. Oktay’ın futbola veda edişinin 50. yılında, takımın birçok ilkini başarmış efsanelerinin kulübe kattığı değerleri temsilen, yepyeni tasarlanan Galatasaray formaları ile karşınızdayız! Formanın en büyük sürprizlerinden biri “ilklerin ve enlerin takımı” yazısının formanın içine işlenmiş olması.

Sarı kırmızı formaların yanı sıra takımın üçüncü forması bu yılın en çok konuşulanlarından biri oldu. İstanbul Boğazı’ndan esinlenerek tasarlanan ve ortasında bu formda sarı-kırmızı bir şerit barındıran beyaz forma Nike tarafından üretildi.

Bunu da okuyun: Bir Futbolseveri Hangi Hediyeler Mutluluktan Uçurur?

Sevdiklerinize alacağınız yılbaşı hediyeleri için karar süreçleri başladı. Eğer futbolsever tanıdıklarınızı mutlu edecek hediyeler araştırıyorsanız, bu önerilerimiz tam size göre!

Beşiktaş formaları


Ve sırada üç büyüklerin siyah ve beyazı var! Takımın geleneğini günümüzün çizgileriyle buluşturan Beşiktaş yeni sezon forması siyah ve gri tonların birleşimiyle tasarlandı. İç saha forması olarak tasarlanan ikinci forma ise kulübün beyaz ağırlıklı tarihi formasından ilham alınarak dizayn edildi. Son olarak bir sezonluk aranın ardından sahalara geri dönen kırmızı renkteki Beşiktaş forması Adidas’ın Tango konseptinde üretilerek beğenileri topladı.