Sportif Anneler İçin En Yaratıcı 5 Anneler Günü Hediyesi

Sportif Anneler İçin En Yaratıcı 5 Anneler Günü Hediyesi

698

Rengarenk akıllı bilekliklerden en güzel desenlere sahip matlara, en ideal sporcu suluklarından bluetooth sporcu kulaklıklarına; bu hediye önerileri sporcu anneler için!

Bu yıl 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan anneler günü için geri sayımımız başladı. Hediye hazırlıkları da başladıysa sizin için hazırladığımız yepyeni rehberlere göz atabilirsiniz. Bugünkü anneler günü hediyeleri temamız sporcu anneler için! İşte karşınızda sportif anneler için en yaratıcı 5 anneler günü hediyesi seçeneği…

Akıllı bileklikler

Sporcu anneler için alabileceğiniz en iyi hediyelerden biri akıllı bileklik modelleri olacaktır. Akıllı telefonlarla uyumlanan ve atılan adımlardan çevrilen pedallara, nabız ölçümünden atılan kulaçlara, uyku kalitesinden beslenme takibine, bir sporcunun ihtiyaç duyabileceği her şeyi ölçümlemeye yarayan bu akıllı saatler ve sporcu bileklikleri en iyi markalardan seçkilerle GittiGidiyor’da satışta. Anneniz için en iyi bileklik modelini keşfetmek için GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 8 Akıllı Bileklik Markası yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bluetooth sporcu kulaklıkları

Spor yaparken en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de müzik dinlemek olur. İster yürüyüş ya da koşu yaparken, ister alet çalışırken müzik dinlemek motivasyonunuzu çok daha artıracak, dolayısıyla veriminizi de yükseltecektir. En ideali ise sporcu kulaklıkları , yani kulaklarınızı spor esnasında terletmeyecek, hareket anlarında kulağınızdan kolay kolay düşmeyecek ve bluetooh özellikleri ile hayatınızı kolaylaştıracak kulaklık modelleri sporcu anneler için en iyi anneler günü hediyelerinden biri olacaktır.

Suluklar

Spor esnasında vücudunuz bir miktar su kaybeder ve ona bu suyu geri kazandırmak en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Hem bunu annenize spor yaparken hatırlatıyor olmak ve onun sağlığını korumak hem de gereksiz pet şişe kullanımını azaltarak dünyamızı korumak adına en güzel anneler günü hediye seçenekleri arasında suluklar vardır. Siz de bu rengarenk suluk modelleri arasından hediye seçiminizi yapmak için tıklayın.

Desenli yoga matları ve mat çantaları

Eğer anneniz yoga ve pilates meraklısı ise ona alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri yoga matı ve mat taşıma çantası modelleri olacaktır. Yoga yapan annelere hediye seçerken bu matların desenli olanlardan seçerek ona çok daha orijinal bir armağan sunmuş olursunuz.

Sporcu sutyenleri

Sporcu kadınlar için alınabilecek anneler günü hediyeleri arasında bir diğer en ideal seçenek de sporcu sütyenleridir. Genellikle bra olarak da adlandırılan ve kadınların spor yaparken konforunu ve performansını katbekat artıran sporcu sütyenleri modellerinden anneniz için en doğru seçimi yapmadan önce Alışveriş Rehberi: Spor Sutyenleri yazımızı tıklamanızı öneririz.