Sporcu Minikler İçin 20 Yılbaşı Hediyesi

Sporcu Minikler İçin 20 Yılbaşı Hediyesi

946

Çocuklarınız için yılbaşı hediyesi seçerken yönelebileceğiniz detaylardan biri de onların favori sporu olabilir. İşte yüzmeden basketbola, futboldan bisiklete, baleden patene, çocuklar için birbirinden güzel sportif hediyeler.

Çocuklarınızı motive ederek spora teşvik etmek harika bir fikir. Bunu da en iyi, onlara vereceğiniz sportif yılbaşı hediyeleri ile sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz ister yüzmeye meraklı olsun ister bir basketbol tutkunu, ister futbolcu ister balerin olma hayali olsun, ister bisiklet ister paten üzerinde macera yaşasın… GittiGidiyor’da her dala uygun yılbaşı hediyesi bulmanız mümkün. İşte karşınızda sporcu minikler için seçtiğimiz 20 yılbaşı hediyesi!

Minik yüzücülere


Eğer çocuğunuz yüzme meraklısı ise onu daha da motive edecek hediyeler arasında favori süper kahramanlarının çizimleriyle tasarlanmış çocuk boneleri yer alır. Aynı zamanda renkli ve fonksiyonel havuz gözlükleri ve çocuklar için palet modelleri de ona alabileceğiniz hediyeler arasında.

Basketbol fanlarına


Minik basketbolcuları en mutlu edecek hediyelerin başında eve yerleştireceğiniz, çocuklar için basket potası yer alır. Eğer zaten bir potası varsa ona uğur getirecek bir basket topu ya da maçlarında performansını artıracak bir basketbol ayakkabısı de harika hediye seçenekleri arasında. Aynı zamanda favori takımının logosunu taşıyan tişört, atlet ya da forma modelleri de onu çok mutlu edecektir.

Küçük balerinlere


Minik prenseslerin favori sporlarından biri de baledir. Hemen hemen her kız çocuğunun deneyimlemek istediği bale sporu için ona alacağınız güzel bir tütü ve çocuklar için balerin ayakkabısı onu mutluluktan havalara uçuracak!

Bunu da okuyun: Yoga Tutkunlarına Özel 25 Yılbaşı Hediyesi

Hediye listenizde bir yoga tutkunu varsa ona harika bir kombin, matını taşıyabileceği birbirinden şık çantalar, ortamına güzel enerjiler katacak müzikler, kitaplar, dekoratif objeler hediye etmeye ne dersiniz?

Futbol tutkunlarına


Sırada sahaların küçük kahramanları var! Futbola ilgisi olan çocukların en büyük hayali evinde bir kalesinin olması, sahada performansını artıracak bir çift kramponunun olması ve en sevdiği takımın, futbolcunun formasını giyebilmesi olacaktır. Siz de bu hediyelerden birini seçerek bu yılbaşında çocuğunuzu çok mutlu edebilirsiniz.

En sevimli bisikletçilere


Bisiklete binmek hepimizi çocukluğuna götüren bir aktivite. Buradan da çocuklar için bisikletin ne denli önemli olduğu anlaşılabilir. Dolayısıyla ailenizin miniğine yepyeni bir çocuk bisikleti alarak ona belki de son zamanların en heyecan uyandırıcı armağanını sunmuş olabilirsiniz.

Kaymayı sevenlere


Son olarak kız çocukları için paten, erkek çocukları için kaykay, bu yılbaşında düşünebileceğiniz hediye seçenekleri arasında. Kızınıza, içinde kask, dizlik ve paten ile birlikte sunulan harika bir hediye çantası alabilirsiniz. Oğlunuz için de alacağınız kaykayla uyumlu bir kask alarak güvenliğini de ihmal etmemiş olursunuz