Spora Göre Hediye Rehberi: Futbol Fanatiklerine Yılbaşı Hediyesi

Spora Göre Hediye Rehberi: Futbol Fanatiklerine Yılbaşı Hediyesi

1593

Taraftar aksesuarlarından poster ve kanvaslara, futbol ekipmanlarından oyun konsollarına, telefon kılıflarından nevresim takımlarına; futbol fanatikleri için seçtiğimiz en güzel yılbaşı hediyeleri burada!

Yılın en güzel zamanı yaklaşıyor. Yılbaşında hediye almak kadar güzel bir şey varsa o da sevdiklerinizi mutlu etmek. İyi bir hediye almak ise hiç de o kadar zor değil. Doğru insana doğru hediyeyi almak için önce onun bu hayatta neden çok zevk aldığını bularak başlayın. Spor ve özellikle futbol fanatiği sevdiğinize veya akrabanıza nasıl bir yılbaşı hediyesi alırdınız? Futbol fanatiğine ne hediye verilir? Yanıtları merak ediyorsanız buyrun alttaki satırlara.

1. Büyük taraftar


Futbol izlemeyi, tuttuğu takımı desteklemeyi, boş zamanlarında maç izlemeyi sevenler için, hediye alacağınız kişinin tuttuğu takımın atkısı, beresi, montu, forması, bayrağı ve daha pek çok ürününden oluşan taraftar aksesuarı hediyelerine bakmadan geçmeyin. Onun hayalindeki formayı ona hediye etmekle başlayabilirsiniz.

2. Duvarda bile futbol


Sevdiği takımın veya futbol tarihindeki önemli anlardan bir tanesinin her an onunla olabilmesini sağlayan bir hediye olarak futbol konulu, özellikle de nostaljik posterler onu hem çok mutlu edebilir hem de duvarlarını süsleyebilir.

3. Gol kralı


Futbolu seven kişi sadece bir fanatik değil, aynı zamanda bir futbol oyuncusu mu? O zaman futbol ekipmanları devreye giriyor. Halı sahada amansız mücadeleler için halı saha kramponu , futbol oynarken kullanabileceği futbol ekipmanları onu çok ama çok mutlu edecektir. Yalnız dikkat edin; aldığınız takımının renklerine veya halı saha formasının renklerine uygun bir ürün olsun.

4. PES veya Fifa Şampiyonu


Futbol deyince günümüzde aklınıza yalnızca yeşil saha gelmesin. Yeşil sahanın alternatifi bir de sanal sahalar var. Menajerlik oyunlarından futbol oyuncularını oynatarak oynadığınız futbol oyunlarına kadar geniş bir ölçekte büyük bir dünya bulabileceğiniz oyun konsolları için oyunlar oyun ve futbol severlere verilecek en güzel hediyelerdir. En bilinen oyunlar Fifa, PES ve Championship Manager’ın son sürümleridir.

Bunu da okuyun: Taraftar Formalarından Seçiminizi Yapın

Sarı-lacivert, sarı-kırmızı ve siyah-beyaz… Üç büyüklerin üç efsane yeni sezon forması GittiGidiyor’da karşınızda!

5. Langırt kralı


Eski el oyunu langırt veya daha küçük versiyonları olan el futbollarını son nesiller çok bilmezler ancak bilen için çok hoş, retro veya nostaljik bir futbol hediyesi olabilir. Eski heyecanı yaşatmak için güzel bir oyuncak olabilir.

6. Futbol sürekli elinde

Günümüzde bir insanın en çok kullandığı şey nedir diye sorsalar herhalde çoğumuz için şüphesiz cevap elimizden düşmeyen akıllı telefonlardır. Futbolu sürekli hatırlamak isteyenlere bütçeyi çok sarsmayacak bir hediye olarak telefon kılıfı tercih edebilirsiniz.

7. Yatakta maç


Takım armalı nevresim takımları rüyasında sevdiği takımın şampiyonluğunu veya efsane dünya kupası maç finalini görmek isteyenler için…

8. Ofiste futbol


Kalemler, kalemlikler ve ofis gereçlerinin armalı, futbol takımı amblembli olanları da bu yılbaşı futbol severlere vermek üzere çok iyi bir hediye.