Spora Göre Hediye Rehberi: Basketbol Aşıklarına

Spora Göre Hediye Rehberi: Basketbol Aşıklarına

527

Basketbol aşığı sevdiklerinizi bu hediyelerle dünyanın en mutlu insanı yapın!

Yaklaşan yılbaşında çoğumuzun tatlı telaşı sevdiğimiz insanlara onları mutlu edecek hediyeler vermektir. Siz de bu telaş içerisindeyseniz, sporsever bir insana hediye arıyorsanız ve hatta bu kişi basketbola bayılıyorsa, siz de yazımıza bayılacaksınız. Basketbol aşıklarına hangi hediyeler alınır, buyrun burdan devam edelim. İşte karşınızda spora göre hediye rehbelerimizden basketbol aşıkları için olan!

Basketbol topu


Basketbol deyince akla gelen ilk ekpiman basketbol topu olacaktır. Ortalama bir basketbol topu 7-9 psi büyüklüğündedir. Küçük basketbolcular için daha küçük ebatlarda olanları da makbuldür. NBA’den bildiğimiz yılların eskitemediği marka Spalding, Nike, Adidas gibi markaların deri veya suni deri olanları tercih edilebilir. Salon basketbolunda genelde deri, dışarıda ise kauçuk veya suni deri malzeme kullanılır. Aldığınız basketbol topunu hediye paketi için kutuya koyarsanız süprizi çok daha büyük olacaktır!

Basketbol kıyafetleri


Basketbol oynayanların ilk ihtiyaçlarındandır. Formalar genel olarak üst ve şort olarak takımdır. Çorap, bileklik, dizlik, alınlık gibi basketbol giyim aksesuarları arasında dönem dönem moda olanlar vardır. Basketbol maçlarını takip edemeseniz bile potalarda basket oynayan gençler size bu konuda ipucu verebilirler.

Basketbol ayakkabıları


Basketbol ayakkabıları en çok arzulanan basketbol malzemeleri arasındadır. Efsanevi Air Jordan modelleri veya ünlü basketbolcuların isimlerine özel tasarlanan ayakkabılar oldukça talep görür. Onun dışında Nike, Adidas, Reebok gibi spor markalarının basketbol serisi altında yaptıkları ayakkabıları da GittiGidiyor’da bolca seçenekle bulabilirsiniz.

Basketbol potası


Basketbol potası demişken ev tipi eğlencelik veya yazlık tipi portatif potalar kadar profesyonel boyutta potalara kadar geniş bir ürün gamı bulabilirsiniz. Her basketbol sever evinde küçük bir pota ile mutlu olacaktır. Metal çemberli, yumuşak toplu versiyonları tercih ederseniz evin hanımlarını da çok üzmemiş olursunuz.

Bunu da okuyun: Spora Göre Hediye Rehberi: Futbol Fanatiklerine Yılbaşı Hediyesi

Taraftar aksesuarlarından poster ve kanvaslara, futbol ekipmanlarından oyun konsollarına, telefon kılıflarından nevresim takımlarına; futbol fanatikleri için seçtiğimiz en güzel yılbaşı hediyeleri burada!

Basketbol taraftarlarını mutlu edecek hediyeler


Flama ve Bayraklar: Basketbol taraftarlarını, tuttuğu takımın flama ve bayrakları ile sevindirebilirsiniz.

Ofis Basketbolu: Basketbol topu başlı kalemler, küçük parmak potaları, takım temalı çantalar, kılıflar da yine basketbol tutkunlarının ofis ortamını sahaya dönüştürecek renkli hediyelerden.

Evde Basketbol: Ev tekstiline basketbol teması, bir basketbol tutkunun her anında onu sevdiği takım, oyuncu veya basketbol hatırası ile baş başa bırakacağı bir hediyedir. Sabah yüzünü sildiği havlu takımından, yatak odası nevresim takımına kadar her yerde basketbol sevenler için farklı hediyeler bulabilirsiniz.

Taraftar Aksesuarları: Takımların resmi üretimlerinde atkıdan bereye, monttan pantolona farklı giysi aksesuarları bulabilirsiniz. Onun dışında takım armalı çakmak modellerinden tespihlere, anahtarlıklardan çakılara pek çok güncel ürün ile ona harika bir yılbaşı hediyesi sunabilirsiniz.