Spora Göre Hediye: Koşu Meraklılarına

Spora Göre Hediye: Koşu Meraklılarına

831

Akıllı bilekliklerden kol bantlarına, bel çantalarından sporcu kulaklıklarına; bu hediyeler yürüyüş ve koşu meraklısı sevdiklerinizi çok mutlu edecek!

Yılbaşı hediyesi seçerken listenizdeki sevdiklerinizin ilgi alanları en iyi yol göstericidir. Eğer sizin 2018 yılbaşı hediyeleri listenizde koşu tutkunu birisi varsa bu hediye listesi tam size göre demektir! Koşarken onun konforuna konfor katacak ve onu hem motive edecek hem de enerjisini yükseltecek bu yeni yıl hediyelerine bir göz atın. İşte karşınızda spora göre hediye rehberlerinden koşu meraklılarına özel seçimler!

En yakın koşu dostu: Akıllı bileklikler


Koşu meraklısı sevdiğinizi en çok mutlu edecek hediyelerin başında akıllı bileklik modelleri geliyor. Koşarken attığı adımları sayabileceği, yaktığı kalorileri görebileceği, kat ettiği mesafeyi ölçebileceği, nabzına bakabileceği, kimisinde antrenman koçluğu yaşayabileceği, kimisinde müzik dinleyebileceği bu akıllı bileklikler özellikle koşu, bisiklet gibi sporlarla ilgilenenler için harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği! GittiGidiyor’da Fitbit, Garmin, Polar, Philips, Samsung, Nokia, Jawbone gibi markaların birbirinden farklı modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Müziksiz olmaz: Sporcu kulaklıkları


Koşarken müzik dinlemek olmazsa olmaz! Hem koşu ritmini etkileyen, hem motivasyonunu artıran, hem de enerjiyi yükselten müzikleri sevdiğiniz sporcu da rahat rahat dinleyebilmeli. Dolayısıyla ona sporculara özel olarak tasarlanmış sporcu kulaklıkları aldığınızda onu ne kadar mutlu edebileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Türlü terlemeler karşı ve sürekli hareket halinde olunduğundan sabit kalma özelliğine sahip sporcu kulaklığı en iyi hediyeler arasında. GittiGidiyor’da Plantonics, JBL, Jaybirds, Denon, Bose, Philips gibi öncü markaların spor kulaklık modellerini bulabilirsiniz.

Küçük ama önemli bir detay: Kol bantları


Gerek bu müzikleri dinlemek için gerek GPS, rota ve km takibi için, gerekse sosyalleşmesi ya da koşuyor olsa bile hiçbir durumdan eksik kalmaması için cep telefonunun onunla olması şart. Ve muhtemelen koşarken telefonunu muhafaza etmek, onunla rahat bir şekilde koşabiliyor olmak onun için son derece önemli. İşte bu hediye tam da bu ihtiyacı karşılayacak. Küçük ama önemli bir detay olarak kol bantları bu yılbaşında koşucular için en iyi hediyeler arasında.

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 5 Koşu Ayakkabısı

Hızlı koşulardan maratonlara, farklı zeminlerden farklı hava koşullarına, uzun antrenmanlardan zorlu parkurlara; farklı koşularınız için farklı ayakkabı önerilerimiz bu yazımızda!

Her şey onun içinde: Bel çantası


Sadece kol bandında telefonunu taşımak değil, anahtarını, kulaklığını, parasını, kartını, kimliğini koyması için de onun konforunu düşünmeniz iyi olacaktır. Dolayısıyla koşucu yakınınız için hediye seçerken bu ihtiyaçlara tek bir tasarımla karşılık verecek sporcu bel çantaları modellerine yönelebilirsiniz. GittiGidiyor’da birçok farklı markanın birçok farklı modeline kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eller ve ayaklar koruma altında


Özellikle kış aylarında koşanlar için harika bir hediye seçeneği olarak koşu eldivenleri listemizin son sırasında yer alıyor. Koşarken ellerinin üşümemesini sağlayarak koşu antrenmanına konfor katacak bu hediyenin yanına bir de koşu çorabı ekleyerek harika bir hediye seti yaratabilirsiniz. Akıllı teknoloji kumaşlarla üretilmiş olan ve ayakları havanın farklı koşullarından koruyacak sporcu çorapları da her mevsim için harika bir hediye seçeneği.