Kayak ve Snowboard Tutkunlarını Hangi Hediyeler Heyecanlandırır?

Kayak ve Snowboard Tutkunlarını Hangi Hediyeler Heyecanlandırır?

1264
main

Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi seçerken onların ilgi alanına göre seçim yapmaktan yanaysanız ve listenizde bir kış sporu tutkunu varsa bu önerilerimize bir göz atın!

2017’nin son ayına girmeye çok az kaldı. Tabii yılbaşı hazırlıklarına da! Şimdiden hediye alacağınız kişilerin listesini yapmaya başladıysanız, her birinin ilgi alanlarını da yanlarına not alın. Eğer listenizde bir kayak ve snowboard tutkunu varsa onu çok mutlu edecek yılbaşı hediyeleri hazırlayabilirsiniz. İşte karşınızda GittiGidiyor’dan seçtiğimiz, kayak ve snowboard tutkunlarını heyecanlandıracak 22 yılbaşı hediyesi seçeneği…

Kayak kaskı ve gözlüğü


Kış sporlarına meraklıların en büyük ihtiyaçlarından biri elbette bu ekstrem sporlarda kafalarını koruyacak kayak kaskı ve gözlerini koruyacak kayak gözlükleri modelleridir. Elbette her kayak severin bir kaskı ve gözlüğü vardır ama artık onları yenileme vakti de gelmiş olabilir. Siz de sevdiklerinize Cebe, Uvex, Marker, Salomon, Evolite, Roxy gibi markaların kayak kaskları ve gözlüklerinden hediye edebilirsiniz.

Kayak ve board taşıma çantaları


Kayakçılar için hediye seçenekleri arasında kayak ve board’larını taşıyacakları çantalar da yer alır. GittiGidiyor’da Salomon, Roxy, Head gibi markaların kayak taşıma çantası modellerini bulabilir ve içlerinden birini hediye almak istediğiniz kişiye armağan edebilirsiniz!

Kayak eldiveni ve boyunluklar


Kayak ve snowboard gibi kış sporlarına meraklı sevdiklerinizi bu soğuk ve zorlu hava koşullarında koruma altına alacak detaylar hem onları çok sevindirecek hem de onları ne kadar önemsediğinizi hatırlatacaktır. Bu detaylar arasında kaliteli bir çift kayak eldiveni , onu rüzgardan koruyacak bir boyunluk ve ‘under helmet’ adıyla sunulan kask altına giyilebilecek maskeler yer alır. GittiGidiyor’da kayak sporuna özel eldiven, bere ve boyunluklar arasından seçiminizi yapabilir ve ona bu ürünlerden oluşan bir set bile hazırlayabilirsiniz.

Bunu da okuyun: Kış Mevsiminde Yapılabilecek 6 Ekstrem Spor

Kış sporlarını sevenlerin tüm yıl heyecanla beklediği günler geldi. Peki, bu sene diğer senelerden farklı aktivitelerle kış aylarınızı hareketlendirmeye ne dersiniz? Daha önce denemediğiniz birbirinden keyifli kış sporları ile adrenalinin doruklarına çıkacaksınız.

Kayak kıyafetleri


Bir kayakçıyı en mutlu edecek yılbaşı hediyelerinden biri de elbette ki ona tüm macerası boyunca eşlik edecek ve onu pistlerin hem en şık hem de en rahat sporcusu yapacak kayak kıyafetleridir. Hediye alacağınız kişinin bedenini öğrenin ve ona ister bir kayak tulumu ister üzerinde favori renklerini taşıyan bir kayak montu ister bir kayak pantolonu armağan edin.

Koruma altında


Kayak severler için alınabilecek hediyeler arasında güvenliklerini sağlayacak ürünler de harika seçenekler olacaktır. Karların üzerinde sakatlanma riskini minimuma indirecek olan kayak dizlikleri ve bedenlerini koruma altına alacak vücut koruma yelekleri ya da kayakçılara özel bir ilkyardım seti ona verebileceğiniz değerli hediyeler arasında.

Kayak bakım malzemeleri


Son olarak sırada kayak ve board bakım malzemeleri var… Kayak veya snowboard için kullanılan çelik parlatıcıları, bakım spreyleri, vakslar hem sevdiklerinizin kayaklarının ömrünü uzatacak hem de performanslarını yükseltecektir.