İkizler Burcunu Motive Edecek 5 Spor

İkizler Burcunu Motive Edecek 5 Spor

main

Spor yapmak sağlıklı ve zinde bir vücudun olmazsa olmazı. Ancak sadece popüler olduğu için bir hışımla başlanan sporlar çoğu zaman aynı hızla bırakılıyor. Yapılan harcamalar da boşa gidiyor. Herkesin yaptığı sporlar yerine karakterinizin en belirgin özelliklerini dikkate alarak kendinize uygun sporu seçmek kulağınıza nasıl geliyor? Bu konuda burcunuzun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sevgili İkizler kişileri, önerilerimiz size ilham verebilir.

Ne Kadar Aktif, O Kadar Mutlu

Çabuk sıkılan kişiler olarak tanınan İkizler burçları için onları her an hazır tutacak ve başka şeyler düşünmelerine izin vermeyecek sporlar son derece uygundur. Tenis, squash gibi sürekli aktif hareket gerektiren sporlar bir İkizler burcu için uygun bir seçenek olabilir. Spor yaparken sosyalleşme ihtiyacını da karşılayan ikili sporlar, hırslı bir yapıya sahip olan İkizler burcunun rekabetçi yapısına da iyi gelecek.

Adrenalin Önemli

Gezmek, dolaşmak, doğada vakit geçirmek ve yeni yerler keşfetmek size cazip geliyorsa outdoor sporlara yönelmeye ne dersiniz? Her zaman yeniliklere açık olan ikizler burcu insanları için sınırları zorlayacak outdoor aktiviteler keyifli olabilir. Bisiklete binme, trekking, dağcılık gibi bolca adrenalin içeren sporlar sizin için doğru seçeneklerdendir.

Kıvraklık Sizin İşiniz

Bolca hareket gerektiren ve vücudun her yerini çalıştıran sporlar, İkizler burcu için en doğru seçeneklerdendir. Zekâları gibi vücutlarını da kıvrak kılacak pilates, jimnastik, aerobik gibi sporlar doğru tercih olabilir. Esneklik söz konusu olduğunda yoga da akla gelebilir elbette, ancak yoganın meditatif seansları İkizler için biraz yavaş kalabilir.

Hızlı ve Öfkeli

Çabuk sinirlenip daralabilen İkizler burçlarının yapacağı sporun hızlı olması, istikrar sağlamak adına önemlidir. Önerimiz, yerinde duramayan ve durağanlığa gelemeyen İkizler burçları bolca koşması yönünde. Açık havada yapılan hızlı tempo yürüyüş ve koşular, çok fazla hazırlık da gerektirmediğinden kısa zaman içinde İkizler için vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelecektir.

Stres Savar Aktiviteler

Strese girme konusunda hiç vakit kaybetmeyen bir burç varsa o da kuşkusuz İkizler burcudur. Dolayısıyla onların yapacakları sporun da aynı zamanda rahatlatıcı özellikte olması gerekir. Doğada vakit geçirmek bir öneri olabileceği gibi yüzmek de stresin atılmasında hayli etkili bir spordur. İşe ya da eve yakın bir kapalı yüzme havuzu araştırmaya başlayabilirsiniz. Tabii hijyene de dikkat!