Her Spor Tutkununun Sahip Olması Gereken 7 Elektronik Ürün

Her Spor Tutkununun Sahip Olması Gereken 7 Elektronik Ürün

Aksiyon kameralarından akıllı bilekliklere, adım ölçerlerden sporcu kulaklıklarına, kronometrelerden nabız ölçerlere; sporcular için seçtiğimiz elektronik ürünler karşınızda!

Spor yaparken artık bazı olmazsa olmazlarımız var. Ayrıca teknoloji bu kadar ilerlemişken, bu nimetlerden faydalanmamak olmaz. Biz bu yazımızda her spor tutkunun sahip olması gereken 7 elektronik ürünü bir araya getirdik ve sporunuza motivasyon katmaya geldik!

1. Aksiyon kamerası


Özellikle outdoor spor tutkunları için olmazsa olmazların başında aksiyon kameraları gelir. Bisiklete binerken, sörf yaparken, yüzerken, kayak yaparken, kaykaya binerken, paten kayarken, tırmanırken; kısacası adrenalini baştan aşağı yaşadığınız her anınızı ölümsüzleştirmek adına aksiyon kameraları sizin en yakın dostunuz olmalı!

2. Aksiyon kamerası ekipmanları


Tabii bu outdoor sporların birçoğunu yaparken elleriniz boşta olmayacak. Dolayısıyla sizin yardımcı bazı ekipmanlara ihtiyacınız olacak. Denizin dibini çekebileceğiniz su geçirmez kılıflar, birçok macera anınızda kafanızın üzerinden çekim yapabileceğiniz kafa bandı , bir elinizi ileriye uzatıp kendinizi uzaktan görüntüleyebileceğiniz uzatma kolu ve göğüs bağlantı askısı gibi birçok ekipman arasından size uygun olanlarını seçin.

3. Akıllı saat ve bileklikler


Spor tutkunlarının en yakın dostlarından biri de akıllı bileklik modelleridir. Atılan adımdan çevrilen pedala, nabız ölçümünden atılan kulaca, uyku kalitesinden yiyecek içecek izlemeye, bir akıllı telefon gibi davranıp sizi motive etmeye; kısacası ihtiyacınız olan her şeye yetişebilen bu akıllı sporcu saatleri her spor meraklısının bileğinde olmalı!

4. Adım ölçer


Eğer her şeyi bir arada bulunduran sporcu saatleri yerine kendi kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik elektronik cihazlara yönelmek istiyorsanız ve en çok merak ettiğiniz, o gün boyunca ya da sporunuz esnasında attığınız adım sayısı ile adım ölçer yani pedometreler tam size göre demektir.

5. Kronometre


Süre ölçer olarak bilinen kronometreler de birçok sporcunun olmazsa olmazları arasında. Eğer akıllı telefonunuz ya da sporcu saatinizi kullanmak istemiyorsanız, sadece zaman ölçmek adına kronometreleri kullanabilirsiniz.

6. Sporcu kulaklığı


Spor yaparken kendinizi daha motive hissetmek ve müziğin enerjisini spor hayatınıza katmak istiyorsanız bu kulaklıklar tam size göre demektir! Sporculara özel olarak tasarlanan, terletmeyen ve kablolarıyla sizi yıpratmayan sporcu kulakları listenizde mutlaka olmalı.

7. Nabız ölçer


Son olarak listemizde yine akıllı bileklikleri kullanmak istemeyen ama nabzını da gözlemlemek isteyenler için nabız ölçer modelleri var. Spor esnasında kalp atışlarınız sağlığınız ve performansınız açısından önemli. Dolayısıyla bileğinizde bu nabız ölçerlerin olması son derece güzel bir fikir!