Hediye Rehberi: Evi Spor Salonuna Dönüştürmek İçin Seçtiklerimiz

Hediye Rehberi: Evi Spor Salonuna Dönüştürmek İçin Seçtiklerimiz

443

Kondisyon bisikletlerinden şınav barlarına, koşu bantlarından barfikslere, ağırlık sehpalarından egzersiz tekerleklerine; sevdiklerinizin evini spor salonuna dönüştürecek yılbaşı hediyesi seçeneklerini keşfedin.

Spora düşkün sevdikleriniz için alabileceğiniz en iyi hediyeler arasında, onun evini spor salonuna dönüştürecek seçenekler yer alır. 2019’a girmeye sayılı günler kala hediye rehberlerimize bir yenisini ekliyoruz ve birbirinden farklı bütçelere göre fitness ekipmanları arasından en iyi hediye olabilecekleri seçiyoruz. İşte karşınızda evi spor salonuna dönüştürmek için sevdiklerinize alabileceğiniz yılbaşı hediyeleri!

Kondisyon bisikletleri


Özellikle yıl boyu formda kalmak isteyenler ve hava koşullarına bağlı olmadan bisiklet enerjisini yaşamak isteyenler için en ideal hediyelerden birisi evine kondisyon bisikleti almak olacaktır. Eğer bütçeniz yüksekse ya da birkaç kişi birleşerek hediye alma planınız varsa bu hediyeyi mutlaka değerlendirin ve Kondisyon Bisikleti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli? yazımızdan tüyoları öğrenerek alışverişe başlayın.

Koşu bantları


Evde spor yapmak isteyenlerin favori aletlerinden biri olan koşu bantları en güzel yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında. Fiyatlar yüksek olabileceğinden yine birkaç kişi birleşerek sporsever sevdiğinizi mutlu edebileceğiniz bu koşu bantları onun evini anında spor salonuna dönüştürmüş olacak. Seçim yapmadan önce Koşu Bandı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 8 Kriter yazımızı tıklamanızı öneririz.

Ağırlık sehpası ve ağırlıklar


Sevdiğiniz kişi eğer spor salonunda ağırlıklarla çalışmayı çok seviyorsa neden bunu evine de taşımayasınız? O zaman farklı ağırlıklar takabileceğiniz halterlere sahip bir ağırlık seti ve/veya birçok antrenmanını üzerinde yapacağı bir ağırlık sehpası harika hediye seçenekleri arasında.

Kapı barfiksleri


Bir sporsevere alabileceğiniz en iyi yılbaşı hediyeleri arasında en pratik olanla karşınızdayız! Kapılara, eşiklere kolayca monte edilebilecek ve üzerinde gün boyunca istediği zaman barfiks çekebileceği kapı ve duvar barfiksleri süper bir tercih olacak. Üstelik yer de kaplamayarak hem onu hem ev ahalisini mutlu edecek.

Bunu da okuyun: Spora Göre Hediye Rehberi: Pilates Tutkusu

Jimnastik çubuklarından toplara, denge aletlerinden disklere, kitaplardan DVD’lere, matlardan setlere; pilates tutkunlarını çok mutlu edecek 10 hediye önerisi burada!

Şınav barları


Bir diğer pratik ve kullanışlı spor ekipmanı hediyesi de şınav barı olacaktır. Spor tutkunu sevdiğinizin çok daha etkili şınav çekebilmesi için ideal bir ekipman olan şınav barları onu mutlu edecek ve bütçesi de uygun sportif hediye seçenekleri arasında.

Egzersiz tekerlekleri


Bu tekerlekli egzersiz aletleri antrenmanların çok daha etkili olmasını sağlıyor. Çok daha kısa bir sürede çok daha fazla kas çalıştırabileceğiniz ve antrenmanlarınızı çok daha dinamik bir hale getirecek bu egzersiz tekerlekleri yılbaşı için en güzel spor hediyeleri arasında.