Hayvan Dostu Butik Konaklama ve Kamp Alanları

Hayvan Dostu Butik Konaklama ve Kamp Alanları

559

Tatilinizin keyfini en iyi dostunuz olan evcil hayvanınızla birlikte çıkartın!

Tatilinizi geçirmek için en iyi dostunuzu da yanınızda götürmek, onu evde bırakmadan, aklınız arkada kalmadan seyahat etmek, yaşadığınız güzel anları onunla da paylaşmak istiyorsanız bu listemize bir göz atın. Evcil hayvanınızla birlikte tatil yapabileceğiniz 10 butik konaklama alanı listesine buyrun!

1. Morkoyun Bungalov & Çadır Kamp / Mordoğan

Tarihi Karaburun yarımadasının ortalarında yer alan kıyı kasabası olan Mordoğan’ın Çamlık bölgesinde, çam ve zeytin ağaçları altında hizmet veren bir bungalov ve çadır kamp alanı olan Morkoyun Bungalov & Çadır Kamp, açılalı bir sene olmasına rağmen sosyal medyada 20K’dan fazla takipçi ile oldukça popüler bir hayvan dostu tatil yeri. Denize yakın mesafede bulunan, hayvanınızla yürüyüşe çıkabileceğiniz ya da kamp alanında keyifle vakit geçirebileceğiniz bu aile işletmesinde, evcil hayvanınızdan ek ücret talep edilmiyor. Sizi henüz girişte karşılayacak heyecanlı köpeğin ismi ise Aysel…

Mordoğan, 0506 060 90 72

2. Argos in Cappadocia / Nevşehir

Kapadokya manzarasının oldukça keyifle izlenebildiği butik otelde köpeğiniz için hazırlanmış olan bölümler olduğu gibi evcil hayvanınız sizin odanızda da konaklayabiliyor. Evcil hayvan konaklaması için ek ücret almayan otel özellikle balayı için tercih ediliyor.

Üçhisar, 0384 219 31 30

3. Kaikias / Bozcaada

Evcil hayvanınızla birlikte konaklama yapabileceğiniz ve hayvanların serbestçe gezebildiği diğer bir otel de Kalkias Otel. Hayvanınız için ek ücret alınmayan otelde özellikle taze ürünlerle hazırlanan kahvaltı öne çıkıyor.

Bozcaada, 0532 363 26 97

4. Maya Bistro / Sığacık

İzmir’e bağlı Sığacık ilçesinde bulunan Maya Bistro 25 odalı geniş bir otel. Evcil hayvan için ek ücret talep eden otel deniz kıyısı oteli olmasıyla ilgi çekiyor.

Seferihisar, 0232 745 74 55

5. Greenline / Ağva

İstanbul’a yakın bir seçenek olan Greenline, Göksu Nehri’nin kıyısında bulunuyor. Böylece haftasonu kaçamakları için şehirden çok uzaklaşmadan gidebileceğiniz bu otelde evcil hayvanınızla konaklayabilirsiniz. Küçük misafirleriniz için ek ücret talep edilmeyen otel yılın her dönemi açık.

Ağva, 0216 721 84 91

6. Kerpiç Evler / Muğla

Yanıklar Köyü’ndeki aile işletmesi olan güzel enerjili bu konaklama yeri, kendi bostanından taze ürünleri sofranıza getiren, meyve bahçeleri arasında Fethiye’nin en güzel noktalarından birinde bulunuyor. Evcil hayvan kabul eden otelde yılın belli zamanları düzenlenen yoga atölyelerine de katılabilirsiniz.

Muğla, 0252 633 62 72

7. Murat Reis Otel / Ayvalık

Paşa Koyu’nda yer alan bu butik otelde hayvanlara yer var. Köpekler için ağırlık sınırlandırması ise 30 kg. Bungalovlar iki bölümden oluşuyor; hayvanlar için özel yemek ve yatak servisi veriliyor. Evcil hayvan misafirler için ek ücret talep ediliyor.

Ayvalık, 0266 312 01 01

8. Klaseas Butik Otel / Şirince

Tarihi koruma alanı ve restore edilmiş taş binalarıyla adeta farklı bir zaman hissi veren Şirince köyünün hayvan kabul eden otellerinden bu konaklama yerinde evcil hayvanlardan yalnızca köpekler konaklayabiliyor. Kedilerin alınmamasının nedeni ise otelin sahibinin üç köpeği. Otel sizden gelirken yanınızda köpeğinizin yatağını getirmenizi bekleyebilir.

Şirince, 0530 330 50 50

9. Öykü Evi Cave Hotel / Ürgüp

Ürgüp’ün evcil hayvan sever butik oteli evcil hayvan sayısında herhangi bir sınırlandırma bulundurmuyor. İnsandan çok hayvana hizmet vermek isteyen otelin kendi köpekleri de var. Eğer diğer misafirler rahatsızlık belirtmezse evcil hayvanınızla restoranda dahi oturabilmeniz mümkün.

Ürgüp, 0536 457 14 40

10. Taş Ev Butik Otel / Dikili

Dikili – İzmir’de köpek kabul eden otellerden Taş Ev, evcil hayvanlarıyla gelen misafirlerine özellikle bahçe katı odaları veriyor. Otelin plajına hayvanınızla geçip birlikte denize girebilirsiniz.

Dikili, 0532 217 44 87

 

Köpeğinizle tatile çıkarken yanınızda bulunsun:

 

Kedinizle tatile çıkarken yanınızda bulunsun: