Hangi Sportif Sevgiliye Hangi Hediye?

Hangi Sportif Sevgiliye Hangi Hediye?

3199

Futbolcu erkeklerden yogi kadınlara, fitness tutkunlarından pilatesçilere, bisikletçilerden koşu meraklılarına; sporcular için en güzel 14 şubat hediye seçenekleri burada!

14 Şubat sevgililer günü için geri sayım başladı. Eğer siz sevgiliniz için henüz ne hediye alacağınıza karar vermediyseniz, onun spora olan ilgisine göre seçimler yapmaya ne dersiniz? Yanıtınız “evet” ise sizin için önerilerimize mutlaka göz atın. İşte karşınızda hangi sportif sevgiliye hangi hediyeyi alacağınız hakkında ipuçları!

Futbolcu erkek arkadaşa

Eğer sevgiliniz gerçek bir futbol fanatiği ise 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak tercihleriniz aslında son derece kolay olacak demektir. Eğer kendisi halı sahalarda futbol oynamaya düzenli vakit ayıran biriyse halı saha ayakkabıları, forma ve şort gibi ürünlerden seçebilirsiniz. Eğer daha çok stada gidip tuttuğu takımın maçlarını takip ediyorsa ona alabileceğiniz en güzel hediyeler elbette ki taraftar aksesuarları, posterler ya da ilgili takımın yayınları olacaktır.

Yogi kız arkadaşa

Eğer sevgiliniz tam bir yoga tutkunuysa ona sevgililer günü hediyesi seçmeden önce bu önerilerimize bir göz atın. Ona alabileceğiniz en güzel hediye seçenekleri arasında yogayla ilgili kitaplar ve yepyeni bir yoga matı ya da bir yoga mat çantası yer alır. Aynı zamanda bir meditasyon minderi, aromaterapik yağlar ve şık yoga kıyafetleri da güzel hediyeler arasında…

Fitness salonundan çıkmayan erkek arkadaşa

Sırada sevgililer günü hediyelerinden fitness’a dair olanlar var. Eğer erkek arkadaşınız düzenli olarak spor salonlarında vakit geçiriyorsa ve ağırlıktan koşu bandına, mekiklerden bisikletlere; hemen her ekipmanla uzun zamanlar geçiriyorsa ona alabileceğiniz en güzel hediye düzenli spor hayatına şıklık katacak bir spor çantası olabilir. Aynı zamanda güzel bir suluk, havlu, yedek kıyafetler, spor ayakkabı gibi hediyeler de alabilir ve hepsini birden bu spor çantasına koyup ona hediye edebilirsiniz.

Pilatesçi kız arkadaşa

Şimdi sırada sevgilisi pilatese meraklı olanlar var. O zaman 14 şubat hediyesi olarak ona alabileceğiniz en güzel hediyelere göz atalım. Pilatesle ilgili kitaplar ve dvd’ler, evde spor yapanlar için en ideal seçenekler arasında. Salona gidenler için ise spor çantaları, matlar, mat taşıma çantaları ve pilates taytları en güzel hediyelerden. Evde pilates yapanlar için alabileceğiniz en iyi hediyelerden birisi de pilates topu, matı, çemberi, bant gibi birçok gerekli ekipmanı bulunduran pilates setleri olacaktır.

Bisikletçi erkek arkadaşa

Sevgililer günü hediye seçenekleri arasında sırada bisikletçiler var! Eğer erkek arkadaşınız boş vakitlerini bisikletiyle doğa keyfi yaparak geçirmekten hoşlanıyorsa onun işine yarayacak birkaç hediye alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Bisikletin güvenliği için bisiklet kilit sistemleri, kendi güvenliği için bir ışık sistemi, maceralarına bambaşka bir hava katacak bisiklet yol bilgisayarları, suyunu eksik etmeyecek matara tutucular, eşyalarını kolayca taşımasını sağlayacak bisiklet çantaları, sporcu gözlükleri ya da bisiklet eldivenleri en iyi seçenekler arasında.

Koşmaya doyamayan sportif sevgiliye

Son olarak sırada maratonlara doymayan kadınlar var! Eğer kız arkadaşınız düzenli olarak koşuyorsa, koşu onun hayatının bir parçası ise ona bu alanda sevgililer günü hediyeleri alarak çok mutlu edebilirsiniz.Bu hediye seçenekleri arasında tüm performanslarını ölçebilecekleri akıllı bileklikler, sporcu kulaklıkları, telefonlarını kollarında taşıyabilecekleri kol bantları ya da eşyalarını içine koyacakları bir bel çantası sayılabilir.