GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Outdoor Saat

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Outdoor Saat

12269

GPS’ten barometreye, pusuladan termometreye, egzersiz durumundan kronometreye; birbirinden akıllı özelliklere sahip outdoor kol saatlerini keşfedin.

İster kamp yapıyor olun ister uzun bir doğa yürüyüşü, ister sadece spor için yollara dökülmüş olun ister bir macera için; kolunuza takacağınız outdoor saatler sizin en büyük dostunuz olacak! Birbirinden farklı ve faydalı fonksiyonlara sahip modeller arasından seçiminizi yapmadan önce GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi 5 outdoor saat modelini yakından tanıyın!

1. Garmin Fenix 5x Sapphire


Paslanmaz çelik çerçevesi, düğmeleri ve arka gövdesi ile sağlam bir tasarıma sahip Garmin kol saati GPS ile mümkün olandan daha zorlu ortamlarda izleme yapabilmek için GPS ve GLONASS özelliğinin yanı sıra 3 eksenli pusula, jiroskop ve barometrik altimetre özelliklerini de barındırıyor. Tam renkli harita, rotalanabilen bisiklet haritaları ve diğer dış mekan navigasyon özelliklerine sahip bu GPS saat egzersiz durumunuzu, egzersiz yükünü ve daha fazlasını gösteren performans widget’ına da sahip.

2. Suunto Spartan Ultra White HR


Renkli dokunmatik ekran, 100mt su direnci, dahili GPS, kalp ritim monitorü seçeneği, eğim telafili dijital pusula ve FusedAlti teknolojisi gibi detaylara sahip Suunto Spartan outdoor saatler 77gr’lık gövdesine sığdırdığı onlarca teknolojik detay ile tüm açık hava spor faaliyetleri için tasarlanmış. Saat aynı zamanda silikon kayış, kalori hesaplama, kronometre, barometrik, termometre, hava durumu bilgileri, alan hesaplama, iz nokta kaydı, rota kaydı gibi özelliklere de sahip.

3. Magellan Switch Up


Magellan markasına ait GPS’li kol bilgisayarı bütün spor aktivitelerini tek bir cihaz ile gerçekleştirmek isteyen sporcular için tasarlanmış. Mesafe, hız, adım gibi bilgileri kaydeden ve barometrik sensörler ile daha hassas rakım verisi ve sıcaklık elde etmeyi sağlayan outdoor saat modeli 50 metreye kadar su geçirmiyor.

Bunu da okuyun: GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 8 Akıllı Bileklik Markası
Fitbit’ten Garmin’e, Philips’ten Jawbone’a, Moov’dan Samsung’a; en iyi akıllı bileklik markaları arasından sizin için seçtiklerimiz!

4. Casio PRG-300-1A4DR

Casio outdoor saat modeli süper aydınlatmalı LED ışık, pusula, rakım ölçümü, barometrik basınç ölçümü, ısı ölçümü, güneş enerjisi, dünya saatleri, gündoğumu ile günbatımı göstergesi, 1000 saatlik kronometre, geri kronometre, 5 alarm, alarm tekrar fonksiyonu, pil seviye göstergesi, tam otomatik takvim, 12/24 saat formatı, düşük derece dayanıklılığı, sessizlik fonksiyonu, 100 metre su geçirmezlik, mineral cam, silikon kayış özelliklerine sahip.

5. North Edge


North Edge markasına ait bu outdoor kol saati ise altimetre (24 saat irtifa eğilim grafiği ve tırmanış oranı), barometre (48 saat hava basıncı eğilim grafiği), pusula, termometre, hava durumu, pedometre, adım sayacı, kalori, mesafe rekoru, çalar saat, geri sayım, kronometre, günbatımı ve gündoğumu, dünya saati fonksiyonları gibi özellikler barındırıyor.