GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Su Altı Kamerası

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Su Altı Kamerası

7164

Su altında en kaliteli ve keyifli çekimleri gerçekleştirebileceğiniz aksiyon kameralarını keşfedin!

Yaz tatilinde denizin keyfini çıkaranları en mutlu edecek ekipmanlardan biri hiç şüphesiz su altı aksiyon kameralarıdır. Denizin altında geçireceğiniz keyifli anları ölümsüzleştirmek ve tatilinizden unutulmaz su altı anılarıyla ayrılmak için GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi su altı kamerası modellerine göz atın.

1. GoPro HERO6 Waterproof


Aksiyon kameraları arasında en popüler markalardan biri olan GoPro’nun Hero6 kamerası 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip. Mükemmel şekilde geliştirilmiş görüntü kalitesi ve pürüzsüz sabitlenmiş görüntüler sunan GoPro HERO6 su geçirmez aksiyon kamerası düşük ışık koşullarında bile net video ve fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

2. Nikon KeyMission 360


En iyi su geçirmez aksiyon kameraları arasında bir diğer önerimiz de Nikon KeyMisson 360 modeli. 360 derece çekim özelliği ile sadece gözünüzün önündekileri değil etraftaki her şeyi kayıt altına alma özelliği olan Nikon kamera 4K video kaydı yapıyor. 30 metreye kadar suya dayanıklı olan bu aksiyon kamerası aynı zamanda darbe, toz gibi dış koşullardan etkilenmeyecek şekilde tasarlanmış.

3. Olympus Tough TG-5


Olympus’un Tough TG-5 su altı kamerası 15 metre derinlikte su basıncına dayanabiliyor. Aynı zamanda -10 dereceye kadar kış sporlarında da kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmış. Gelişmiş görüntü işleme algoritması sayesinde düşük ışıklı ortamlarda yüksek görüntü kalitesini mümkün kılan Olympus su altı kamerası 7x yakınlaşma özelliği sayesinde tüm detayları yakalayabilmenizi sağlıyor.

4. Kodak WP1


Kodak su altı kamerası da 5 metreye kadar dalışlar için uygun. Aynı zamanda 2.7 inç LCD ekran, 8 MB iç hafıza, AA alkalin pil ile 190 kare çekebilme kapasitesi, toz geçirmezlik, yüz tanıma, 24 farklı çekim modu gibi özelliklere de sahip.

5. SJCAM SJ6 Legend 4K


Waterproof Housing kılıfı sayesinde 30 metreye kadar derinliklerde su altı çekimi yapabilmenizi sağlayan SJCAM SJ6 Legend sualtı kamerası 4K çekim kalitesine sahip. Aynı zamanda dokunmatik ekran, titreşim engelleyici jiroskop sensörü, 1000mAh batarya gibi özelliklere de sahip. Ağırlığı sadece 0.082 kg; boyutları ise 5.90 x 4.10 x 2.11 cm.