Futbol Fanatiği Aşkınız İçin En İyi 5 Sevgililer Günü Hediye Konsepti

Futbol Fanatiği Aşkınız İçin En İyi 5 Sevgililer Günü Hediye Konsepti

3641

Sevgililer gününde futbol tutkunu sevdiğinize en çok mutlu olacağı hediyeyi veren, dünyanın en şanslı sevgilisi siz olun!

Futbol fanı bir sevgiliniz olması hiç de kolay bir şey değildir. Zaman zaman size tercih ettiği futbol aşkını stadlarda, ekran karşısında arayan bir sevgiliyle yaşamak, onu bazen futbol ile paylaşmak demektir. Ancak artıları da yok değildir. Sevgilinizin en çok seveceği şeyleri çoktan biliyorsunuz. Bu yazımızda yaklaşan sevgililer gününde futbol tutkunu sevdiceğinize alabileceğiniz 5 farklı hediye konseptini ele aldık!

Taraftar hediyeleri


Bunlar genel olarak sevgilinizin tuttuğu takımın atkısı, beresi, forması, montu, eşofmanı, bayrağından oluşur. Kış günü stadyumlarda ısıtacak atkı, eldiven, bere gibi taraftar aksesuarı hediyelerinden oluşan geniş bir hediye alanı vardır. Ancak çoğu futbol fanında tüm bu temel malzemeler bulunmaktadır. Tuttuğu takımın yeni sezonda yeni çıkan üniformasını takip edin, formayı henüz edinmemişse mutlaka sevinecektir. Eğer temel olan herşeyi varsa, o zaman takımın renklerinde işaret fişeği gibi çılgın hediyeler de bakabilirsiniz.

Futbol oyun hediyeleri


Futbol fanlarının çoğunluğu futbolu halı saha seviyesinde de olsa oynamaktalar. Sevgiliniz veya eşiniz futbol oynuyorsa, ona alabileceğiniz bir halı saha kramponu her zaman işe yarayacaktır. Onun dışında uzun futbol çorapı, dizlikler, forma ve forma dışında kullanılabilecek futbol temalı tişört ve içlikler gibi futbol ekipmanları hediye edilebilir. Bunlarla beraber, sevdiğinize göre ayarlanmış hediyeler alabilirsiniz: oyunda çok terliyorsa kafa ve bilek bantları, gözlük takıyorsa numaralı spor gözlüğü mutlulukla kullanabileceği hediyelerdendir.

Bilgisayar ve PS oyunları


Sevdiğiniz hem futbol hem de oyun tutkunuysa ona verilecek en güzel hediye, en son çıkan oyun konsolları için oyunlar ve diskleridir. Playstation oynayanlar için Fifa 18, PES 2018 en bilinen futbol oyunuyken, masaüstü için yine Fifa serisi ve Championship Manager menajerlik oyunu, Nintendo’nun eski atarileri için de nostaljik Goal 3 oyununu hediye olarak verebilirsiniz.

Nostaljik el futbolu

Doksanların öncesinde doğanlar için onları çocukluklarına döndürecek nostaljik bir hediye olarak el ile oynanan futbol oyunlarını düşünebilirsiniz. Evin bir köşesinde retro bir dekor olarak da iyi duracak langırt en bilinen versiyonu olsa da, elle tutularak yaylanan sabit oyuncularla masa futbolu, futbol tutkunları için yeniden eğlenceli bir oyuncak olabilir.

Futbol hediyelikleri

Klasik hediyelikler kişiye özel olarak hazırlanan, kullanılan eşyalar ve süs eşyalarıdır. Üzerinde takım bayrağı olan ve üzerinde sevdiğinizin isminin yazdığı kupalar, anahtarlıklar, atkı ve tişörtler bunlardan en popüler olanları. Şampiyon ve isim yazılı şampiyonluk kupaları, maçın oyuncusu plaketleri yine futbolu hem izlemeyi hem de oynamayı sevenler için. Futbol topu şeklinde radyo ve mp3 çalar, şarj üniteli, sd card girişli, kumandalı olarak çok fonksiyonlu kullanım sunan hediyelerden. Yine futbol topu şeklini alabilen, üzerinde isim yazabilen, üç boyutlu led masa lambaları farklı renk seçenekleri ile bu senenin en ilginç futbol hediyelerinden.