GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 8 Deniz Maskesi

GittiGidiyor’dan Seçtik: En İyi 8 Deniz Maskesi

3187

Yeni teknoloji tasarımları ve kusursuz görüş açıları ile su altında saatlerinizi geçirmenize yardımcı olacak en iyi deniz maskelerini sizler için seçtik!

Suyun altında saatlerinizi geçirmek ve deniz altı dünyasının güzellikleriyle büyülenmek istiyorsanız sizi son derece rahat ettirecek bir deniz maskesine ihtiyacınız var demektir. Hem kafanıza tam oturacak ve içeri su almayacak hem de camlarının tasarımı ile sizlere kusursuz bir görüş eyfi yaşatacak deniz maskeleri arasından sizler için en iyileri seçtik!

1. Tam yüz şnorkel dalış maskesi


Doğal nefes almayı sağlayan entegre maskenin özelliklerinden biri, özel hava dolaşım sistemi ile buğu oluşumunu engellemesi. 180 dereceye kadar etkili panoramik görüş alanı, üst kısımdan su girişini önleyen dry-top sistemi, başınızı kaldırdığınızda alt kısımdan su çıkışını sağlayan tahliye valfi bu dalış maskesinin diğer özellikleri arasında. En büyük özelliklerinden biri de tepesine aksiyon kamerası takabiliyor olmanız…

2. Mares X-Vision Mono maske


Mares markasının bu deniz maskesi modeli devrimci tasarımı sayesinde tüm yönlerde görüş alanını %20 artırıyor. Optik lensleri bulunan bu maske, aynı zamanda birbirinden canlı ve güzel renklere sahip.

3. Seafin Full Face şnorkel deniz maskesi


Yüzün tamamını kaplayan deniz maskeleri son zamanlarda oldukça popüler. Seafin markasına ait bu model de GoPro tutucusu ile uyumlu. Suyun altında ideal nefes sistemi sunan ve maceralarınızı kusursuz bir görüş alanı ile sonuna kadar yaşamanızı sağlayan bu şnorkelli deniz maskesi mutlaka denenmeli!

4. Cressi Big Eyes


Kristal berraklığındaki sararma yapmayan özel yüksek kesim silikonu ile mükemmel bir su altı deneyimi yaşayan Cressi dalış maskesi dikey konumda %25, yatay konumda %20 görüş artışı sağlıyor. Sahip olduğu küçük iç hacmi ile de her anlamda kullanışlı bir tasarıma dönüşüyor.

Bunu da okuyun: En Güzel Sualtı Fotoğrafları İçin 6 Temel Kural
Denizin altında hem gizemli hem de rengârenk bambaşka bir dünya var. Fotoğrafçılığa meraklıysanız, sualtını keşfederken, bu anları ölümsüzleştirmek için tüyolarımızdan faydalanın.

5. Seaview Panoramic Full Face Snorkel Mask


Listemizin bir diğer “full face”, yani yüzün tamamını içine alan deniz maskelerinden biri de Seaview markasına ait. 180 derecelik görüş alanı, burun veya ağız yoluyla ideal nefes alımı, dayanıklı silikon yapısıyla oluşturduğu mühür etkisi ve anti buhar özelliği ile suyun altında saatler geçirebilmenizi sağlıyor.

6. Seac Sub Hero maske


Polikarbon çerçevesi, hipoalerjenik ultra clear likit silikon yüz malzemesi, silikon kayışı ve özel teknoloji camı ile su altında harika bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Seac Sub Hero maske de listemizin favorilerinden!

7. Scubapro maske şnorkel set


Çerçevesiz yan görüş camları, patentli tek cam ve yan görüş tasarımı ile manzaranız mükemmel olacak! Temizliği kolay olan Scubapro su altı maskesi tek camlı tasarımı sayesinde keyifli görüş açıları sunuyor. Aynı zamanda çift mühürlü silikon etekleri ve kolay ayarlanabilir döner toka sistemi ile kafanıza kolayca adapte oluyor.

8. Spectra Synergy Twin dalış maskesi


Scubapro markasının ikinci nesil Trufit teknolojisi ile üretilmiş olan Spectra Synergy, kalın lens çerçevesi ve etek kısımlarına doğru incelen silikon yapısı ile yüze tam oturmayı amaçlıyor. Bu sayede su geçirmeme olasılığını da en aza indirgemiş oluyor. Çift tempered lensi ve düşük iç hacmi ile de mükemmel bir görüş alanı sağlıyor.