GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 8 Akıllı Bileklik Markası

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 8 Akıllı Bileklik Markası

12294

Fitbit’ten Garmin’e, Philips’ten Jawbone’a, Moov’dan Samsung’a; en iyi akıllı bileklik markaları arasından sizin için seçtiklerimiz!

Bir spor tutkunun en yakın dostu akıllı saatlerdir. Atılan adımdan çevrilen pedala, nabız ölçümünden atılan kulaca, uyku kalitesinden yiyecek içecek izlemeye, bir akıllı telefon gibi davranıp sizi motive etmeye; kısacası ihtiyacınız olan her şeye yetişebilen bu akıllı fitness bileklikleri dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı modelleri ile karşımızda. Her biri birbirinden değerli özelliğe sahip bu akıllı bileklik markaları ve farklı modellerini keşfetmek için sizi aşağıya davet ediyoruz. İşte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi 8 akıllı bileklik markası!

1. Fitbit


Akıllı spor bileklikler arasında en meşhur markalardan biri Fitbit. Yakılan kalori, aktif dakika, katedilen mesafe gibi gerçek zamanlı spor istatistiklerinin yanı sıra uyku takibi de yapan fitbit saatleri arasından sizin için 3 farklı model seçtik. Dinamik kişisel koç ve müzik listeleri gibi avantajları da olan Ionic Smartwatch bunlardan biri. İkincisi şık ve zarif tasarımı ile de öne çıkan fitness bilekliği Alta Fitness Tracker. Üçüncüsü ise farklı renklerde modelleri bulunan OLED ekranlı Charge Activity.

2. Garmin


Garmin de spor yapanların tercih ettiği akıllı bileklikler arasında öne çıkan markalar arasında. VO2 max, fitness yaşı ve güç antrenmanı gibi fitness izleme araçlarını içeren, gün boyunca stres takibi ve gevşeme temelli solunum zamanlayıcısı ile sağlıklı yaşamı izlemenizi sağlayan Garmin akıllı saat modelleri ile adımdan kaloriye, tırmanıştan uykuya birçok detayı takip edebiliyorsunuz.

3. Polar


Sırada bir başka akıllı saat markası var: Polar. Bilekten nabız ölçümü, GPS, müzik depolama ve çalma, yüzme ölçümleri, çoklu spor modu, renkli dokunmatik ekran, AndroidWear akıllı saat işletim sistemi gibi farklı özellikleri farklı modellerinde bir araya getiren Polar akıllı saatler tasarımları ile de son derece şık.

4. Philips


Philips Health akıllı bileklikler ise dünyaca ünlü teknoloji markasının sağlığına önem verenler için özel yarattığı ürün. The Personal Health Program yani Kişisel Sağlık Programı adıyla bu ekosistem iki farklı tansiyon ölçer, ateş ölçer, akıllı saat ve baskül gibi farklı akıllı cihazlarla bilgi paylaşımı yapıyor. Bu cihazlardan elde edilen veriler de HealthSuite Health (iOS/Android) uygulaması ile takip edilebiliyor.

Bunu da okuyun: Her Sporcuyu Mutlu Etme Gücüne Sahip 7 Hediye
Hediye alacağınız kişi sporun hangi dalını yapıyorsa yapsın, bu hediyeler onu mutlu edecektir!

5. Samsung Gear


Suya dayanıklı Samsung Gear akıllı saatler devamlı kalp ritminizi takip etmenizi, aramaları ve mesajları kolayca yanıtlamanızı, bağımsız müzik çaların keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Sizin için seçtiğimiz modellerden Fit2 Pro, suya dayanıklılığı sayesinde yüzerken dahi kullanılabiliyor. Fit2’ler ise kişiselleştirilebilir temaları ve renkli, şık tasarımları ile öne çıkıyor.

6. Nokia Go


Sırada yine dünyaca ünlü bir teknoloji markası daha var. Nokia Go – Activity & Sleep tracker saatler rengarenk tasarımları ile iç açıcı! Bu sevimli ve akıllı bileklik modelleri adımdan kulaça tüm aktivitelerinizi ve uyku düzeninizi ölçebiliyor.

7. Moov


Bu gördüğünüz çarpıcı tasarımlar ise Moov Now Personal Coach & Workout Tracker ismiyle hayatımızda! Adından da anlaşılacağı üzere hem bir zindelik koçu hem de egzersiz izleyici görevi üstleniyor. Omni Hareket sensörü, hareketinizi 3D olarak analiz ediyor. Antrenmanınız sırasında size talimatlar veriyor ve formunuzu analiz ederek antrenman yapmanıza yardımcı oluyor. Yürüme, yüzme, bisiklet, boks ve 7 dakikalık egzersizler gibi farklı dallar için çalışıyor.

8. Jawbone


Akıllı spor bileklikleri dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri de Jawbone’dur. Yenilikçi tasarımları ile de bilinen Jawbone akıllı saatler aktivite izleme özelliklerinin yanı sıra smart coach, uyku anlama, kalori ölçer, bugün yapacaklarım listesi gibi farklı özellikleri de barındırıyor.