Bir Futbolseveri Hangi Hediyeler Mutluluktan Uçurur?

Bir Futbolseveri Hangi Hediyeler Mutluluktan Uçurur?

9128
main

Sevdiklerinize alacağınız yılbaşı hediyeleri için karar süreçleri başladı. Eğer futbolsever tanıdıklarınızı mutlu edecek hediyeler araştırıyorsanız, bu önerilerimiz tam size göre!

Yılın son ayına girmeye çok az kala, sevdikleriniz için yılbaşı hediyeleri konusu gündeme gelmeye başlar. Eğer futbol tutkunu bir yakınınız varsa ve ona ne yılbaşı hediyesi alacağınız konusunda kararsızsanız size birkaç hediye önerimiz var. İşte karşınızda futbolseverler için hediye seçenekleri…

Halı sahada ihtiyacı olan her şey


Eğer hediye alacağınız kişi futbol tutkusunu halı sahada doyasıya yaşayan biriyse ona hazırlayabileceğiniz en güzel hediyeler arasında halı saha ekipmanları vardır. Bunların başında halı saha ayakkabıları gelir. Halı sahaya özel olarak tasarlanmış ayakkabıları Nike, Adidas, Jump, Lescon, Kinetix, Puma gibi dünyaca ünlü markaların modellerinden seçebilirsiniz. Halı sahada stilini tamamlayacak forma ve şort da diğer ihtiyaçlar arasındadır. Söz konusu aksesuarlar olduğunda ise bir çift konç, eğer hediye alacağınız kişi kaleci ise kaleci eldiveni ve kıyafetleri harika hediye seçenekleri olacaktır. Son olarak bir futbolseveri elbette ki kaliteli bir futbol topu çok mutlu edecektir.

Oyun tutkunlarına özel


Futbolseverlerin çoğu bu tutkusunu konsol oyunları ve bilgisayar oyunları ile de yaşar. Eğer hediyenizle mutluluktan uçurmak istediğiniz kişi bir konsol oyun meraklısı ise FIFA ve PES hiç düşünmeden alabileceğiniz futbol oyunları arasındadır. Bilgisayar oyunları arasında ise Football Manager gibi menajerlik oyunları hemen her futbolseveri mutlu edecek bir hediye olacaktır.

Taraftarlara özel hediyeler


Futbol tutkunu sevdiğinizin tuttuğu takıma göre hediye almak en iyi seçeneklerden biridir. Bunun için taraftar atkıları ve taraftar bereleri hem kış soğuklarında korunması hem de tribünlerde yanından ayırmayacağı bir aksesuar oluşundan ideal hediyeler arasındadır. Taraftarlara alınabilecek diğer hediyeler arasında takımının renklerini taşıyan bir kol saati ya da takımının logosunu taşıyan bir sırt çantası da yer alabilir. Evde keyfini süreceği bir puf, denizde keyfini süreceği bir şişme yatak ise yaratıcı futbol hediyeleri seçenekleri arasındadır.

Bunu da okuyun: Fanatik Babaları Mutlu Edecek 25 Ürün

Sonbahar geldi, maç heyecanları başladı. Evin fanatik babasını bu heyecanlarda yalnız bırakmayacak birbirinden güzel 25 ürün de bu yazımızda bir araya geldi!

Bahçelere: Minyatür kale


Eğer hediye almak istediğiniz futbolsever tanıdığınız bahçeli bir eve sahipse, ona alacağınız bir minyatür kale onu gerçekten de havalara uçuracak bir hediye olacaktır. Böylece istediği her an arkadaşlarıyla evinin önünde mini maçlar yapabilecek ve saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaktır.

Sinema keyfi


Hayatında hiçbir şey yolunda gitmeyen, orta yaş bunalımını derinden yaşayan postacı Eric’in gördüğü halüsinasyonlarla hayranı olduğu Cantona ile tanışması ve girdiği diyaloglar sonrası kendini toparlamasını konu alan Hayata Çalım At bunlardan birincisi. Futbola teknik direktör gözüyle bakmak isteyenler için de Lanet Takım filmi harika bir seçenek olabilir. Film, İngiliz futbolunun liderlerinden Leeds United takımında cehennem gibi geçen 44 günlük serüveninin çatışmalarla dolu hikayesini anlatıyor. Futbol tutkunlarının nostaljik efsanesi olarak bilinen Zafere Kaçış filmi ise 2. Dünya Savaşı sırasında Nazi subaylarının propaganda amaçlı düzenledikleri bir futbol maçı ve müttefiklerin olumsuz şartlar karşısındaki muhteşem mücadelesini ele alıyor. Son olarak İngiltere’de yaşanan futbol holiganizmini anlatan çarpıcı sahnelerin yer aldığı Green Street Hooligans filmi de sinema tutkunu futbolseverler için harika bir hediye seçeneği…