Hediye Rehberi: Babalara Evde Spor Keyfi Yaşatın

Hediye Rehberi: Babalara Evde Spor Keyfi Yaşatın

1251

Bu hediyelerle spor sever babanıza huzur ve mutluluğu bir arada yaşatın!

Yaklaşan Babalar Günü ’nde, babanıza seveceği bir hediye etmek istiyorsanız, onun kişisel zevkleri ile evdeki özel alanı bir araya getirecek bir hediye ile beğenisini kazanabilirsiniz. Bu yazımızda spor sever bir babaya verilebilecek 6 ayrı hediye konseptine göz atıyoruz. Evin huzurunu ve sporun verdiği mutluluğu babanız için bir araya getirin!

1. Evde maç izleme keyfi için


Spor sever bir babanın evinde geçirdiği en keyifli vakitlerden birisi ekran karşısındadır. Babanız spor seyretmeyi seviyorsa ve televizyon modeli eskide kaldıysa ona yeni model yüksek çözünürlüklü bir televizyon alabilir veya maçlar için kurabileceği projeksiyon cihazı ve perde hediye edip maçları bir şölen halinde izlemesini sağlayabilirsiniz.

2. Maç seyrederken giyebileceği spor kıyafetleri


Evde ekran karşısında maç seyreden babanızın en büyük motivasyonu giyeceği kıyafetler ve takacağı aksesuarlar olacaktır. Bu konuda bir hayli geniş bir seçenek var: Tuttuğu takımın forması, taraftar atkısı, takım tişörtü, ev terliği, takım logolu taraftar askesuarları en çok tercih edilen seçenekler.

3. Evi süsleyecek taraftar ürünleri


Spor sever bir erkeğin evinin dört bir yanında, tuttuğu takımın izi ne kadar fazlaysa, onları gördükçe o kadar mutlu olacaktır. Taraftar için nevresim takımları, havlular gibi ev tekstil ürünleri, duvar saati, posterler en sevilen hediyelerden.

4. Evde çalışma masası için spor ürünleri


Babanızın evde çalışma odası veya masası varsa, çalışırken dahi gözünün önünde olacak ve ona sporu ve tuttuğu takımı hatırlatacak ürünler, güzel bir hediye olabilir. Taraftar ve spor armalı kalemler, masa bayrağı, kalemlik ve not ajandası hediye edebilirsiniz. Çalışırken ara verince oyalanabileceği spor el oyuncakları da güzel bir masa hediyesi olabilir.

Bunu da okuyun: Babalar Günü’nde Otomobilsever Babanız İçin 5 Hediye Fikri
Babalar Günü’nde onu en mutlu edecek seçeneklerden biri de elbette ki otomobilleri için alacağınız hediyelerdir! Bu yazımızı okumadan kararınızı vermeyin!

5. Sporu evin içine taşıyacak ürünler


Sporu izlemek kadar yapmayı seven babalara evin içerisinde oyalanabilecekleri, birlikteyken eğlenebileceğiniz küçük oyun aktiviteleri hediye edebilirsiniz. Ev içine kurulabilen basit basketbol potası, yumuşak futbol topu, mini ev golfu, masa tenisi, oyuncak bowling takımı bu konuda beğenilen ürünlerdendir.

6. Sürekli yanında taşıyabileceği eşyalar


Babanınızın evde ve dışarıda yanında taşıyabileceği eşyalar da harika bir hediye olabilir. Taraftar kol saatleri, takım kravatı, telefon kılıfı gibi farklı ürünler tercih edebilirsiniz.