Otomobil Lastiklerini Daha Parlak Gösterecek En İyi 7 Ürün

Otomobil Lastiklerini Daha Parlak Gösterecek En İyi 7 Ürün

1623

Otomobil lastiklerinizin hem daha parlak görünmesi hem de birçok dış etkene karşı koruma altına alınması için kullanabileceğiniz en iyi bakım ürünlerini sizler için seçtik!

Otomobilinizin daha temiz ve göz alıcı görünmesi için en önemli detaylardan birisi de lastiklerin parlak ve temiz olmasıdır. Sizler için GittiGidiyor’dan seçtiğimiz bu 7 ürün ile otomobil lastiklerini daha parlak gösterebilir ve onları koruma altına alabilirsiniz!

1. Sonax Xtreme Nano lastik parlatıcı jel


Lastiğin güneşten veya hava şartlarından dolayı çatlamasını önleyen Sonax Xtreme Nano lastik parlatıcı jel lastiğin renginin solmasını engellediği gibi, parlak ve güzel bir renk almasını da sağlıyor. Uzun süreli koruma sağlayan bu lastik parlatıcı jel sayesinde 2-3 gün boyunca parlaklık korunabiliyor. Sünger yardımıyla lastiklere sürebilir ve aracı ileri geri alarak uygulamaya yapılamayan alt kısımlara da uygulama yapabilirsiniz.

2. Adams Super VRT lastik ve plastik parlatıcı


Adams marka lastik parlatıcı ileri düzeydeki polimer teknolojisi ile su bazlı az parlayan formülle su itici olarak tasarlanmış. Bu özel katkı maddesi sayesinde birkaç yıkamaya, yağmurda yüzlerce kilometre kullanıma karşı dayanıklı özelliğe sahip. Güneşe karşı SPF35 ile koruma da sağlayan Adams lastik parlatıcı yağsız ve temiz bir görünüm yaratıyor.

3. Goldenwax konsantre lastik parlatıcı ve koruyucu


Araç lastiklerini temizlemek ve hem yoğun hem uzun süreli parlaklık sağlamak için özel formüle edilmiş bu ürün anti-statik özelliğinden dolayı asla toz almıyor. Lastik üzerinde ince bir film tabakası oluşturarak lastiğin üzerine toz, pislik gibi şeylerin yapışmasını önleyen ve ilk uygulamada görülen parlaklığı uzun süre koruyan Goldenwax lastik parlatıcı hafif viskoz bir yapıya sahiptir.

4. BrilliantCare Reifen Glanz Pflege oto lastik parlatıcı


Otomobil lastikleri, kauçuk akanlar, tampon, konsol, fitiller, vinil malzemeler; kısaca parlatmayı isteyeceğiniz her alanı parlatabilen ve koruyan BrilliantCare oto lastik parlatıcı bez ile geçilen bölgeleri sıvısıyla doldurur; mikro tanecikler lastik yüzeyini tam olarak kaplar ve su kayganlığı yaratır. Aynı zamanda lastiklerin sararmasını ve renginin solmasını önler.

5. 3D Magic Blue solvent bazlı lastik parlatıcı


Lastikleri ve diğer plastik aksamları parlatmakla kalmayan, aynı zamanda uzun süren siyahlık bırakan 3D Magic Blue lastik parlatıcılar solvent bazlılar. Koruyucu özelliğe sahip olan bu parlatıcı yüksek canlılık sağlar. Siyah tamponlara da uygulanabilir. Uzun süre tozlanmadan kullanım sağlar ve iz bırakmaz. Uygulama sonrasında da kuru bir yüzey bırakır.

6. Turtle Wax lastik parlatıcı – ıslak görünüm


Uzun süren formülü ile yağmur ve yıkamalara karşı dayanıklı Turtle Wax lastik parlatıcı siyah lastikleriniz, plastik ve kauçuk kaplamalarınıza simsiyah, parlak ve ıslak bir görünüm kazandırır. Özel formüle edilmiş silikon polimer yapısıyla yüzeylere yapışır ve göz alıcı bir parlaklık sağlar. Güneş ve ultraviyole ışınları nedeniyle oluşan çatlak ve kurulukların oluşmasını engeller.

7. Gyeon Q2 lastik parlatıcı ve koruyucu bakım spreyi


Dünya çapında SiO2 bazlı çok az örneği olan oto lastik parlatıcılardan biri olan Gyeon, geleneksel lastik parlatıcılar gibi lastiğin dış çeperine oturarak çalışmaz, yüzeyin içine işleyip lastik ile moleküler bir bağ kurar. Altı haftaya kadar dayanımı vardır. Eğer bir ısı tabancası ya da fön makinası ile yardımcı olursanız 8 hafta ve üzerine kadar çıkabilirsiniz.