Motosiklet Tutkunu Arkadaşlarınıza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

Motosiklet Tutkunu Arkadaşlarınıza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

4144

Yılbaşı hediyesi alacaklarınız arasında bir motosiklet tutkunu varsa, bu önerilerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Motosiklet tutkunu arkadaşınıza, bu hobisiyle ilgili bir yılbaşı hediyesi almak mı istiyorsunuz? Bu işin babanıza bir kravat ya da annenize parfüm almaktan çok daha zor bir şey olduğunu muhtemelen farketmişsinizdir. Bu hafta size bu konuda biraz yardım etmeye karar verdik. Aşağıdaki önerilerimiz motosiklet meraklısı arkadaşınızı mutlu edecek!

1. Aksiyon kamerası

Bu minik kayıt cihazları zamanla iyice geliştiler. Artık çoğu modelde 4K video kaydedebiliyorsunuz, art arda fotoğraf çekerek “time-lapse” yapabiliyorsunuz ve bu cihazlar tabii ki kötü hava koşulları ve darbelerden etkilenmiyorlar.

Aksiyon kameraları kask kamerası olarak güvenlik amaçlı da kullanılabilir, sürüşleri birer anıya dönüştürmek için de. Motorcu arkadaşınıza aksiyon kamerası alırken işine yarayabileceğini düşündüğünüz bazı aksesuarları da pakete dahil etmeyi unutmayın.

2. Temizlik ürünleri


Arkadaşınızın en değerli varlıklarından biri muhtemelen motosikleti. Ve muhtemelen, her meraklı gibi o da motorunu temiz tutmaya ve korumaya saplantı derecesinde meraklı. Bu durum arkadaşınız için pek sağlıklı bir yaklaşım olmayabilir ama sizin işinizi kolaylaştıracağı kesin. Bütçenize göre bir sürü temizlik ürünü bulabilirsiniz.

Hem kış aylarına da girdik; temizlik ürünleri arkadaşınızı hem sevindirecek hem de çok işine yarayacak. Zincir bakım setlerinden cilalara kadar bir çok seçeneğiniz var.

3. İnterkom


Motosiklet kaskına monte edilen bu sistemler motosiklet kullanırken, hem iletişim için hem de müzik dinlemek için telefon kullanılabilmesini sağlıyor. Motorcu arkadaşınız bir işkolikse, ya da ona motor kullanırken de ulaşabilmek istiyorsanız, her bütçeye uygun interkomlardan birini düşünmelisiniz.

4. Telefon tutucu


Akıllı telefonların en çok işe yaradığı nokta belki de navigasyon uygulamaları. Günümüzde artık kaybolmak ya da bir yeri bulamamak, internet paketiniz bitmediği sürece imkansız. Bu özellik motosiklet kullanırken belki otomobillerde olduğundan daha fazla işe yarıyor, çünkü motosiklet tutkunları genellikle yol yapmayı seven maceracı insanlar.

Motosikletçi arkadaşınıza bir telefon tutucu alarak zahmetsizce yönünü bulmasına ve yeni yerler keşfetmesine yardımcı olabilirsiniz!

5. Kilit


Motosikletler hafif ve korumasız oldukları için çalınması çok kolay taşıtlardır. Motosiklet severlerin korkulu rüyası olan hırsızlığı önlemek için üretilen motosiklet kilitleri her çeşit ve boyutta bulunabiliyor. Bu yılbaşında motosiklet sever arkadaşınıza kilit alarak yapacağınız bu küçük jestin onu havalara uçurmaya yeteceğini garanti ediyoruz.