GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi Motosiklet Gözlükleri

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi Motosiklet Gözlükleri

Göz ve göz çevrenizi sürüş esnasındaki dış etkenlerden koruyacak olan en önemli motosiklet aksesuarlarından biri olan gözlükler arasından sizler için seçtik!

Motor yolculuklarında açık kask kullananlar için olmazsa olmazlardan biri motosiklet gözlükleri olacaktır. Rüzgar, toz, böcek gibi dış etkenlerin gözlerinize ve göz çevrenize zarar vermemesi için ve güneş ışınlarından negatif etkilenmemek için polarize özellikli ve hem yüze tam oturan hem de kaskınıza göre ayarlanabilir motosiklet gözlüğü modellerinden edinmenizde fayda vardır. GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi motosiklet gözlüklerini sizler için listeledik.

Ufo marka Enduro gözlükler


Ufo motosiklet aksesuarları arasında yer alan enduro gözlükleri tahmin edebileceğiniz üzere enduro tutkunlarının favorisi. Gözlerin ve göz çevresinin zorlu koşullarda zarar görmemesi adına ve aynı zamanda görüş açınızın kısıtlanmaması adına tasarlanmış olan Ufo enduro motosiklet gözlükleri farklı kask modellerine göre ayarlanabiliyor. Aynı zamanda gözlüklerin çerçeve kenarlarında özel malzeme kullanıldığı için su sızıntılarını da engelliyor.

Tex Cross gözlük


Yüze oturan şık tasarımı ile öne çıkan Tex cross gözlük ergonomik bir yapıya sahip. Çıkarılabilir arka lastikleri ile dilediğiniz gibi ayarlanabilir. Cilde zara verici herhangi bir kimyasal içermez.

Sway marka Chopper gözlükleri


Sway markasının bu chopper gözlükleri yüzü saran yapıları ile yanlardan gelen ışığı kırma özelliğine sahip. Polarize lensleri ve ışık parlamasını azaltan teknolojisi ile öne çıkan bu chopper gözlük modelleri kontrastı da arttırıyor. Karşıdan gelen araç farlarının neden olduğu göz kamaşmasını azaltan, sisli ve yağmurlu havalarda da görüş netliği sağlayan gözlükler kaza riskini azaltma konusunda etkili.

Vexo Goggle Cross gözlükler

Tüm cross kasklara uyumlu olan Vexo marka motosiklet gözlükleri UV korumalı özelliği ile de öne çıkıyor. Aynı zamanda buğulanmıyor ve toz geçirmiyor. Yüzü koruma kısmı süngerli olan Vexo gözlükler ayarlanabilir arka lastiklere de sahip.