GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 6 Oto El Süpürgesi

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 6 Oto El Süpürgesi

8766

Kullanımı son derece kolay ve pratik olan bu araç içi süpürgelerle otomobiliniz hep bakımlı ve temiz kalacak!

Aracınızın büyük temizlik işlerini bir oto yıkama firmasına yaptırıyor olabilirsiniz. Ama aracınızın içinde yaşadıkça oluşan tozlar, kırıntılar, dökülen parçalar düzenli olarak sizin de bakım yapmanızı gerektirecektir. İşte bu noktada imdada yetişen ürünlerden birisi de araç içi süpürge modelleridir. Her otomobilde bulunması gereken bu oto süpürgeleri ile aracınız her zaman temiz ve bakımlı tutabilirsiniz. İşte karşınızda GittiGidiyor’da bulabileceğiniz en iyi 6 oto el süpürgesi!

1. Black & Decker şarjlı sistem süpürge


18V/27Watt gücünde motora sahip olan Black & Decker PV1820L oto süpürge modelinin siklon hareketi kiri döndürüp filtreden uzaklaştırarak emme kuvvetini mükemmelleştiriyor. Patentli döner uç sistemi sayesinde de 8 farklı açıda kullanım ve ulaşılması zor alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. Otomatik filtre temizleme sayesinde de tıkanmayı önlüyor ve üstün performans sunuyor.

2. Einhell akülü şarjlı süpürge


540 ml toz haznesine sahip olan Einhell TE-VC akülü şarjlı süpürge beraberinde farklı başlıklarla geliyor. Başlıklardan biri sert ve düz alanlar için zemin başlığı, biri ulaşılması zor alanlar için koltuk arası başlığı, biri döşeme ve kumaş süpürme başlığı, biri de uzatma borusu olarak karşımıza çıkıyor. 4.2 kPa emiş gücüne sahip olan araba süpürgesi ergonomiktir ve kolayca temizlenebilir.

3. Fakir Buddy çakmaklık girişli süpürge


Fakir Buddy çakmaklık girişli oto süpürge modeli 12V voltaj ve 70W güç özellikleri ile öne çıkıyor. 400 ml toz, 45 ml ise sıvı kapasitesine sahip olan bu araç içi süpürge 3 metre uzunluğunda bir kabloya da sahip. Yıkanabilir filtresi ile de kullanım kolaylığı sağlayan Fakir oto süpürgesi aracının temizliğini kendisi yapmak isteyenler elinin altında mutlaka bulunması gereken bir ürün.

4. ModaCar oto temizlik süpürgesi


12 volt oto çakmağından enerjisini alarak çalılan ModaCar oto temizlik süpürgesi 70 watt emiş gücüne sahip motorla temizliğini yapar. İnce uç seçeneği ile koltuk araları gibi zor yerlerdeki tozları ve kirleri de kolayca çekebilmenizi sağlayan bu süpürge modeli pratik olarak temizlenebilen bir filtre sistemine de sahiptir. Süpürgenin aynı zamanda 1.70 metre kablo uzunluğu da bulunmaktadır.

5. Piranha araç tipi el süpürgesi


Piranha marka araç içi el süpürgesi araç çakmak girişinden beslenen 12V gerilim ile çalışıyor. 35W emiş gücüne sahip olan Piranha araç temizlik süpürgesinin 0.5 lt toz haznesi bulunuyor. Dar alanlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz ara temizleme başlığına da sahip olan süpürgenin kablosu 2.5 metre uzunluğunda.

6. Sinbo araba süpürgesi


Islak ve kuru kullanımı bulunan Sinbo oto süpürgeleri araç çakmak girişi ile çalışıyor. Dar ve ulaşılması zor alanları temizlemek üzere özel aralık parçası bulunan süpürgenin HEPA filtresi özelliği de bulunmakta. Torbasız yıkanabilir filesi sayesinde torba ve değiştirme gerektirmeyen Sinbo araba süpürgesi hafif ve güçlü bir modeldir.