GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Oto Buzdolabı

GittiGidiyor’da Bulabileceğiniz En İyi 5 Oto Buzdolabı

6594

Farklı özellik ve kapasiteleriyle özellikle yaz mevsiminde aracınızın baş kahramanlardan biri olacak otomobil buzdolapları arasından sizler için seçtiklerimizi keşfedin!

Özellikle uzun seyahatler yaptığımız, tatil boyunca birbirinden güzel kaçamak rotaların peşine düştüğümüz şu günlerde en önemli araç içi aksesuarlardan birisi de oto buzdolapları oluyor. Yaz mevsiminde her otomobilde bulunması gereken oto buzdolapları arasından seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? O zaman Gittigidiyor’da bulabileceğiniz en iyi oto buzdolabı modellerini keşfedin!

1. Mobicool kompresörlü oto buzdolabı


Hem 220 Volt şebeke elektriği ile hem de 12Volt ve 24Volt araç çakmak girişine bağlanarak tüm araçlarda çalışan Mobicool oto buzdolabı 31 litrelik geniş bir kapasiteye sahip. Ortam sıcaklığı fark etmeksizin +10⁰ ile -10⁰C derece altına kadar soğutma ve dondurabilme imkanı ile çok yönlü kullanım sunan bu kompresörlü oto buzdolabı dijital göstergesi sayesinde istenilen sıcaklık/soğukluk derecesini kolay ve net şekilde ayarlayabilmenizi sağlıyor. Kompakt tasarımı sayesinde koltuk üstü, bagaj gibi birçok zeminde kolayca kullanılabilen araba buzdolabı iç aydınlatma sistemi sayesinde karanlık alanlarda dahi rahat bir kullanım vaat ediyor.

2. Black & Decker oto buzdolabı


9 litrelik saklama kapasitesine sahip bu şık oto buzdolabı modelinin termo elektrik sistemi, mekan sıcaklığını algılayarak en uygun soğutma/ısıtma derecesini ayarlıyor. Mekan sıcaklığını 27 derecenin altına kadar soğutabildiği gibi 48 dereceye kadar da ısıtabiliyor. İçerisinde buz haznesi kabı ve yalıtım yastığı da bulunduran Black & Decker oto buzdolabı kompakt tasarımı sayesinde koltuk üstünde de yerde de kullanılabiliyor. Ağırlığı ise 4,6 kg.

3. Ezetil oto buzdolabı


25,5 litrelik kapasitesi ve sadece 3.360 gramlık ağırlığı ile son derece kullanışlı bir ürün olan Ezetil oto buzdolabının enerji verimlilik sınıfı da A+. 2 litrelik 2 adet şişenin dik şekilde sığabildiği ve ortam sıcaklığının 18 derece altında soğutma sağlayabilen bu otomobil buzdolabı yüksek kaliteli köpük yalıtım ile donatılmış olduğu için %70 daha az enerji sarf eder. Buzluk kapağı sızdırmaz kauçuk ile, buzluk ise elektrikli termostat ile donatılmıştır.

4. Ice Peak oto buzdolabı


6 litrelik bir hacmi olan Ice Peak marka araç buzdolabı ortam sıcaklığının 20,25 derece altında soğutma sağlıyor. 2.600 gram ağırlığında olan buzdolabının boyutu 35,5 x 19 x 30,5 cm şeklinde… İki koltuk arasında kolaca kullanım sağlayan bu otomobil buzdolapları çift bardaklık ve omuz askısı gibi tasarım detaylarına da sahip.

5. Master tekerlekli oto buzdolabı


Sadece otomobiliniz için değil, her yerde kullanım için ideal olan bir buzdolabı ile yazımızı sonlandırıyoruz. 45 litrelik bir kapasiteye sahip olan Master oto buzdolabı 4 geniş bardak yeri ve geniş bir üst kapağa sahip. Soğuğu soğuk, sıcağı sıcak tutuyor ve çift elyaf dolgusu sayesinde tercih edilen ürünler arasına yerleşiyor. İçindeki soğuk ve sıcağı 6 saat muhafaza eden bu ürün muhafazalıdır ve taşıma sapı mevcuttur.