Babanızın Otomobili İçin Alabileceğiniz En Güzel 5 Hediye

Babanızın Otomobili İçin Alabileceğiniz En Güzel 5 Hediye

2222

Babanızı çok mutlu edecek otomobil hediyelerini keşfetmeye ne dersiniz?

Babalar günü hediyeleri arasında en güzel fikirlerden biri de onun otomobiline hediye almak olacaktır. Hemen hemen her baba otomobilinde bol bol vakit geçirir ve bu vakti geçirirken onun hayatını kolaylaştıracak, hayatına renk katacak hediyeler almanız onu çok mutlu edecektir. İşte karşınızda babanızın otomobili için alabileceğiniz en güzel 5 hediye!

1. Garmin Speak


Bu küçük cihaz babanız için harika bir babalar günü hediyesi olacaktır. Araçtaki ses sistemi ile çalışan ve mevcut araç stereo hoparlörleriniz aracılığıyla yüksek kaliteli ses sağlayan Garmin Speak aracınız hareket halindeyken size sesle aktive edilmiş birçok şey sunar. GPS navigasyonu ile gideceğiniz yere çok daha kolay gitmenizi sağlar, sürüşlerinizi daha akıllı ve keyifli hale getirir.

2. Mio araç içi kamera


İçerisinde konum ve hız kaydı için GPS, full HD video kayıtları (1920x1080px – 30fps), ileri sürücü destek sistemi, 3 eksenli G sensörü ve dokunmatik ekran gibi özellikler bulunduran Mio araç içi kamera babanızın otomobili için hediye seçenekleri arasında en ideallerden biri.

3. Scosche MagicMount telefon tutucu


Scosche telefon tutucu Apple veya Samsung hızlı şarj cihazları dahil olmak üzere çoğu Qi özellikli cihazlarla uyumludur. StickGrip malzemesi veya yapıştırıcı tabanı ile arabanızın penceresine veya gösterge üzerine güvenli ve hızlı bir şekilde sabitlenir. Telefonunuzu araçta kolayca kullanabilmenizi sağladığı gibi onu aşırı ısınma, aşırı gerilim ve kısa devreye karşı korur. Mıknastısı kuvvetli ve güvenlidir. Otomobilinde bol vakit geçiren babalar için babalar günü hediyeleri arasında en iyilerden biridir!

4. Einhell akülü araç süpürgesi


Otomobil tutkunu babalar için hediyeler arasında en ideallerden biri de oto süpürgeleri olacaktır. 540 ml toz haznesi, sert ve düz alanlar için zemin başlığı, ulaşılması zor alanlar için koltuk arası başlığı, döşeme ve kumaş süpürme başlığı, uzatma borusu gibi özellikleri bulunan bu araç süpürgesi kolay temizlenebilir ve ergonomik soft tutma kısmı ile öne çıkıyor. Arabasını son derece kolay bir şekilde temizlemesini sağlayacak ve bu hediye onu çok mutlu edecek.

5. Nanotron hava temizleyici


Sağlıklı ve bakımlı bir otomobil ortamı için babanıza hediye edebileceğiniz otomobil ürünleri arasında en güzellerden biri de hava temizleyici olacak. Ultrasonik yöntemle soğuk buhar üreten ve bardak şeklindeki tasarımıyla kullanımı da pratik olan bu cihaz, USB’den elektrik alarak çalışıyor ve otomobillerde hava temizleyici olarak görevini yerine getiriyor.