Annenize Alabileceğiniz En Yaratıcı 7 Otomobil Hediyesi

Annenize Alabileceğiniz En Yaratıcı 7 Otomobil Hediyesi

678

Telefon tutuculardan kablosuz kulaklıklara, polarize gözlüklerden mataralara, temizlikten güvenliğe; annenizin otomobili için alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerini keşfedin.

Anneler Günü’ne sayılı günler kala hala ona hediye almak konusunda kararsızsanız bu önerilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Eğer anneniz aracında, trafiklerde uzun uzun vakitler geçiriyorsa onun hayatını kurtaracak anneler günü hediyeleri sunmaya ne dersiniz? O zaman annenize alabileceğiniz en yaratıcı 7 otomobil hediyesi önerilerimize göz atın.

1. Polarize güneş gözlüğü


Bu hediye annenizin gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyarak rahat bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda onun stiline de şıklık katacak. Polarize güneş gözlükleri otomobilde uzun vakitler geçiren anneler için en ideal hediye seçeneklerinden biri.

2. Bluetooth kulaklık


Anneniz aracını sürerken bir yandan da trafikte telefon konuşmalarını yapabilsin diye ona kablosuz kulaklık modellerinden alabilirsiniz. Böylece ellerini direksiyondan hiç ayırmadan telefonunun özelliklerini kullanabilecek ve bu bluetooth kulaklıklar onun daha güvenli bir sürüş yaşamasını sağlayacak.

3. Matara


Anneniz aracında geçirdiği vakitlerde sıvı tüketiminden mahrum kalmasın diye ona alabileceğiniz en güzel anneler günü hediyelerine geldi sıra… Ona alacağınız matara ve suluklar hem onun bir sürü pet şişe kullanarak gezegenimizi kirletmemesine yardımcı olacak hem de aracında giderken mis gibi kahve keyfi dahi yapabilmesini sağlayacak.

4. Müzik cd’si ya da çalma listesi

Arabasında uzun vakitler geçiren anneniz için en güzel anneler günü hediyeleri arasında bir diğeri de ona hazırlayacağınız bir/birkaç çalma listesi olacaktır. Trafikte müziğin enerjisiyle bambaşka bir moda girmesini sağlayacak bu dolduracağınız cd’ler ya da hazırlayacağınız dijital çalma listeleri tahmin edebileceğinizden çok daha işe yarayacak bir hediye olacak.

5. Araba temizliği


Anneler için en güzel araba hediyeleri arasında bir diğer seçenek de arabasının mis gibi olmasını ve mis gibi kokmasını sağlayacak seçenekler… Ona bir/birkaç profesyonel oto yıkama servisi hediye edebilir ya da aracının içi için birkaç pratik temizlik malzemesi alabilirsiniz. Araç içi temizlik spreyleri , otomobil kokuları ya da oto süpürgeleri bu seçenekler arasında.

6. Arka görüş kamerası


Anneler gününde annenizin arabası için alabileceğiniz hediyeler arasında bir diğer önerimiz de arka görüş kamerası olacaktır. Eğer aracında yoksa bu hediye onun için çok kurtarıcı bir seçenek olacaktır. Park ederken, geri giderken işini son derece kolaylaştıracak arka görüş kameraları GittiGidiyor’da onlarca farklı kamera seçenekleriyle karşınızda.

7. Telefon tutucu


Son olarak bir diğer güzel hediye önerimiz annenizin arabası için telefon tutucu almak olacaktır. Artık sadece telefonla konuşmak için değil, ister müzik dinlemek ister yol tarifi takibi yapmak için kullanılan telefonunun ekranını pratik ve güvenli bir şekilde kullanmasını sağlayacak bu hediye onun için çok kıymetli olacak.