Yılın En İyi Giyinen 8 Ünlü Çifti

Yılın En İyi Giyinen 8 Ünlü Çifti

Hollywood dünyasında sadece aşkları ve uyumlarıyla değil, stilleriyle de beğenileri toplayan ünlü çiftleri yakından tanımaya ne dersiniz?

14 Şubat Sevgililer Günü haftasına girmiş olmakla birlikte havada aşk kokusu hakim olmaya başladı! Biz de bu romantik haftada, Hollywood’un en romantik, en eğlenceli, en şık çiftlerine göz atalım dedik ve yılın en iyi giyinen 8 ünlü çiftini bu listemizde bir araya getirdik.

1. Blake Lively & Ryan Reynolds

Sosyal medya üzerinden birbirlerine sataşarak son yılların en esprili çiftine dönüşen Blake Lively ve Ryan Reynolds aynı zamanda moda dünyasının da beğeniyle takip ettiği, en iyi giyinen ünlü çiftler arasında. 2012’den bu yana evli olan bu güzel ve yakışıklı oyuncunun iki çocuğu var. Hollyood’un en dikkat çekici çiftlerinden biri olan Lively ve Reynolds bizim listemizde de ilk sırada.

2. Alicia Vikander & Michael Fassbender

Son yılların en popüler aktrislerinden biri olan İsveçli oyuncu Alicia Vikander 2017’den bu yana yakışıklı aktör Michael Fassbender ile evli. The Light Between Oceans film setinde tanışıp 2014’ten bu yana birlikte olan çift sadece birbirlerine olan uyumlarıyla değil, kırmızı halılardan sokak modasına, birçok karedeki şıklıkları ile de dikkatleri çekiyor.

3. Tina Kunakey & Vincent Cassel

Bu yılın en ses getiren aşk olaylarından biri de ünlü aktör Vincent Cassel’in Monica Bellucci’nin ardından, kendisinden 30 yaş küçük olan model Tina Kunakey ile birlikte olması oldu. Bu olay sadece magazin gündemine değil, moda gündemine de bomba gibi düştü, çünkü çift katıldığı her davette giyimleriyle de dikkatleri çekti. Şimdilerde hamile olan İtalyan model moda dünyasının beğeniyle takip ettiği isimler arasına çoktan girdi.

4. Chrissy Teigen & John Legend

2013’te Como gölünde muhteşem bir düğünle evlenen model Chrissy Teigen ve müzisyen John Legend, iki de çocuğa sahip. Çiftin birbirlerine olan aşkları ünlüler dünyasına bol bol ilham verirken, katıldıkları davetlerdeki stilleri de moda sektöründe dikkatleri çekiyor.

5. Emily Blunt & John Krasinski

Aynı Blake Lively ve Ryan Reynolds gibi Emily Blunt ve John Krasinski çifti de birbirlerine şakalar yaparak sosyal medyada takipçilerini bolca güldüren isimler arasında. 2008’de başlayan ilişkilerini 2010’da evlilikle taçlandıran ikili, şimdilerde iki çocuk sahibi. Birbirlerini medya önünde de her daim destekleyen ve aşklarını dile getirmekten yıllardır hiç çekinmeyen bu ilham verici ünlü çift seçtikleri kıyafetlerle de her daim beğenileri toplamakta.

6. Amal & George Clooney

Herhalde son yılların en sofistike ünlü çifti kim desek yanıtımız belli! Hollywood’un efsanevi aktörlerinden George Clooney ve aslen Lübnanlı İngiliz avukat Amal Clooney 2014’ten bu yana birlikte. Hem yan yana oluşturdukları uyumlu görüntü hem de özellikle Amal’ın katıldığı her davette elbise, saç ve makyajı ile yarattığı kusursuz görüntüler ikilinin moda dünyasında en çok konuşulan çiftlerden biri olmasına vesile oldu.

7. Jessica Biel & Justin Timberlake

2012 yılından bu yana müzisyen Justin Timberlake ile evli olan güzel aktris Jessica Biel moda dünyasının bol bol ilham veren isimlerinden. Timberlake de erkeklerin gardıropları için ilham alabilecekleri en başarılı ünlüler arasında. Romantik ilişkilerinin yanı sıra örnek duruşları ile tüm dünyaya harika bir tablo çiziyorlar!

8. Gisele Bündchen & Tom Brady

Son olarak listemizde Victoria’s Secret’ın en kült modellerinden Gisele Bündchen ve National Football League takımlarından New England Patriots forması giyen Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady var. Bu süper ikili sadece birbirlerine çok yakışmakla kalmıyor, katıldıkları davetlerdeki giyimleriyle moda dünyasında alkışları koparıyor.

Fotoğraflar: Wenn (Seskim)