Yılbaşı Gecesi Stilinizi Detaylarla Kutlayın

Yılbaşı Gecesi Stilinizi Detaylarla Kutlayın

Yılbaşı temalı broşlardan küpelere, simli çizmelerden payetli gece çantalarına, kırmızı saç aksesuarlarından altın sarısı bilekliklere; parti kombininize anında yılbaşı efekti verecek bu detaylara göz atın!

Yılbaşı partisi için artık saatleri saymaya başladık. Peki siz o gece kutlamada ne giyeceksiniz? Muhtemelen kıyafetiniz bellidir, peki ya aksesuarlarınız? Sizleri senede bir kutlamasını yaptığımız bu özel gecenin tadını çıkarmaya ve yılbaşı gecesi stilinizi detaylarla kutlamaya davet ediyoruz!

1. Broş detayları


Yılbaşı gecesi elbisenize ya da bluzunuza yapacağınız minik ama göz alıcı bir dokunuş yılbaşı temalı broşlar ile olacaktır. Özellikle eğer seçtiğiniz yılbaşı elbisesi düz renk ise bu yılbaşı broşları üzerinizde çok daha dikkat çekici duracaktır. Seçimleriniz yılbaşı süsü, noel baba, noel çorabı ya da yılbaşı melekleri şeklinde eğlenceli broş seçeneklerinden yana olabilir!

2. Yılbaşı temalı küpe


Bir diğer eğlenceli aksesuar seçimi ise yılbaşı temalı küpeler olacaktır. Böyle özel bir gün varken, ona özel küpe seçmenin tadını çıkarmaya ne dersiniz? O zaman noel baba şapkasından yılbaşı ağacına, yılbaşı süslerinden noel babanın geyiğine, kardan adamdan yılbaşı süslerine; birbirinden eğlenceli motiflerle tasarlanmış kırmızı-siyah-beyaz-yeşil gibi yılbaşı renklerini taşıyan bu küpeler stilinize anında yılbaşı havasını katmaya hazır.

3. Kırmızı saç aksesuarları


Yılbaşının en güzel rengi kırmızıyı stilinize katmaya ne dersiniz? O zaman sizleri bir çılgınlık yapmaya ve saç aksesuarları ile yılbaşı gecesini renklendirmeye davet ederiz! İster çiçeklerle ister tüylerle süslenmiş yılbaşı saç aksesuarları ve yılbaşı taçları ile partinin en göz alıcı görünümünü yaratabilirsiniz.

4. Payetli clutch


Yılbaşının ışıltısını da kombininize taşımayı unutmayın. Bunun için yapabileceğiniz en minimal ve şık hareketlerden birisi seçeceğiniz clutch modelinin payetli olması olacaktır. Kıyafetinizin renkleri ile uyum sağlayacak şekilde ister gümüş ister gold ister pembe payetli gece çantası modelleri ile stilinize göz alıcı bir dokunuş yapın.

5. Altın sarısı bileklikler


Yılbaşı gecesi ister kırmızı ister siyah ister yeşik giyiniyor olun; bu altın sarısı bileklikler her stile çok yakışacak ve kombininize yılbaşı havasını katacaktır.

6. Simli bot


Madem böyle ışıltılı bir geceye hazırlık yapılıyor, bu ışıltıyı ayaklara da yansıtmaya ne dersiniz? Yılbaşı gecesi elbisenizi olabildiğince sade tutup ayakkabı seçiminde simlere yönelmek de tercih edebileceğiniz şık detaylar arasında. Tabii mevsim gereği simli bot ve simli çizme modellerine yönelmenizde fayda olacaktır.