Yaz Bavullarının 6 Kurtarıcı Parçası

Yaz Bavullarının 6 Kurtarıcı Parçası

1306

En şık yaz bavulları için GittiGidiyor’dan seçtiklerimizi keşfedin!

Yaz tatiline hazırlanırken bavullarınıza koyacağınız parçaları akıllıca seçmeniz son derece önemli. Hem yerden kazanmak hem de şıklığınızdan ödün vermemek için size birkaç tüyomuz var. İşte karşınızda yaz bavullarının 6 kurtarıcı parçası!

1. Hasır örgü çanta


Sadece plaja giderken plaj eşyalarınızı koymak için değil, ister gündüz ister gece gezmelerinizde birçok eşyanızı içerisine atıp pratik olduğu kadar şık bir kullanım da sağlamak için hasır örgü çantalar yaz bavullarının olmazsa olmazları arasında ilk sırada!

2. Çok yönlü sandalet


Yaz bavulunuza koyacağınız şeylerin adetler ve yer kaplama oranları son derece önemli. Şıklığınızı koruyacak şekilde akıllıca davranmanızda ve olabildiğince çok yönlü parçaları tercih etmenizde fayda var. Sandalet konusunda kurtarıcı marka Birkenstock olacaktır. Hem plajda hem günlük giyimde kullanıma uygun Birkenstock sandaletler olmazsa olmazlardan!

3. Düz renk mayo


Mayolara sadece denize girerken değil, gündüz altına bir şort çekerek, gece ise altına şık bir pantolon ya da etek giyerek kombinlerinizde değerlendirebileceğiniz bir parça olarak bakmaya ne dersiniz? Yaz tatili bavulunuz için son derece akıllıca bir parça olacak.

4. Beyaz elbise


Yaz bavulu için en akıllıca parçalardan biri de gündüzden geceye geçebileceğiniz yazlık elbiseler olacaktır. Beyaz rengi seçin ki harika bronz teniniz iyice göz önüne çıksın. Aynı zamanda beyaz elbiseniz ne gündüz plajda mayonuzun üstünde ne de gece dışarıda sandalet ve takılarınızla sırıtmasın. Onu aksesuarlar süsleyerek farklı stillere dönüştürebilirsiniz.

5. Denim şort


Yaz valizinin en kurtarıcı parçalarından biri de denim şort modelleridir. Bu kot şortlar hem plaj hem gündüz hem de gece programlarınızda bluzlarınız ve tişörtleriniz için harika birer tamamlayıcı olacak. Üstelik şıklığı da garanti edecek!

6. Hasır şapka


Yaz tatillerinde yanınızda mutlaka olması gereken parçalardan biri de hasır şapka modelleridir. Bunu sadece şıklığınızın bir parçası olarak değil, güneş koruması olarak da düşünmelisiniz. Ayrıca yine hem gündüzleri plajda hem de akşamüstleri elbiselerinizle harika bir kombin yaratacak!