Yağmurlu Havalarda Gardıropların Olmazsa Olmazları

Yağmurlu Havalarda Gardıropların Olmazsa Olmazları

3304

Yağmur çizmelerinden su geçirmez çantalara, şemsiyelerden yağmurluklara; sonbahar ve kış aylarının en ıslak günlerinde şıklığınızı korumanız için seçtiklerimiz burada!

Sonbaharın kendini göstermesiyle birlikte yağmurlar da hayatımızın bir rutinine dönüşmeye başlıyor. Dolayısıyla gardıroplardaki yağmura dayanıklı giysi , ayakkabı ve aksesuarların da önemi artıyor. Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmak istedik ve yağmurlu havalarda gardıropların olmazsa olmazlarını bir araya getirdik.

Yağmur çizmesi


Son yıllarda modası hiç geçmeyen ve eski klasik bahçıvan çizmelerinin artık çok daha ötesine geçen tasarımlarla karşımıza çıkan yağmur çizmeleri tabii ki bu ıslak günlerin olmazsa olmazlarının başında geliyor. Hem ayaklarınızın ıslanmasını önleyen hem de yağmurda şık bir görüntü sergilemenizi sağlayan yağmur çizmesi ve yağmur botu modelleri GittiGidiyor’da birbirinden farklı seçeneklerle karşınızda!

Şemsiyeler


Yağmur altında şık görünmenin birinci kurallarından biri de seçtiğiniz şemsiyedir! Bizim tavsiyemiz, gardırobunuzdaki temel parçalarla uyumlu olacak şekilde birkaç farklı şemsiye modeli barındırıyor olmanız. İster rengarenk ister desenli ister sadece düz renklerde ister şeffaf olsun; göz alıcı şemsiyeniz bütün sezon sizinle olsun!

Yağmurluklar


Tabii ki yağmur ve giyim dediğimizde akla ilk gelenlerden biri de yağmurluklar oluyor. Su damlalarını üzerinden kaydıran, su geçirmez kumaşlardaki bu yağmurluk modellerini günlük kıyafetlerinizin üstüne giyebilir ve hiçbir ıslaklığa maruz kalmadan dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

Bunu da okuyun: Yağmurlu Havalarda Kamp Yapacaklara 10 Tavsiye

Doğru bir alışveriş listesi ile kilit noktadaki birkaç önlemi sağlarsanız pek çok güzel etkinliğe sonbaharda, hatta yağmurlu havalarda dahi devam edebilirsiniz. Bu etkinliklerin en başında ise kampçılık geliyor.

Su geçirmez çantalar


Kıyafetiniz ve ayakkabınız tamam, peki ya çantanız? Normalde çok sevdiğiniz ve hep takmak istediğiniz deri ve kumaş çantalarınızı bugünlük bir kenara bırakın. İçinde birçok önemli eşyanızı taşıdığınız çantanızı yağmurlu günlere özel su geçirmez çanta modelleri arasından seçin. GittiGidiyor’da birbirinden şık ve renkli modeller bulabilirsiniz.

Yağmura karşı dayanıklı kumaşlar


Yağmur alışverişinin en güzel kısmındayız! Akıllı teknoloji kumaşlara sahip tasarımlar ile hem şıklığınızı korumanız hem de hiç ıslanmamanız mümkün. Su geçirmez paltolar ya da su geçirmez eldiven gibi yağmur kaydıran kumaşlara sahip parçalardan mutlaka edinin.

Yağmura karşı ayakkabı koruma spreyleri


Son olarak sırada her evde bulunması gereken bir ürün var. Bu ürün sayesinde en sevdiğiniz ayakkabınızı da yağmurlu günlerde giyebilir ve şıklığınızdan asla ödün vermeyebilirsiniz. Yağmura karşı ayakkabıyı koruyan spreyleri ayakkabınıza sıkmanız ve korkusuzca dışarı çıkmanız yeterli!