Victoria’s Secret 2018 Defilesinden Unutulmaz Kareler

Victoria’s Secret 2018 Defilesinden Unutulmaz Kareler

1295

Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret bu yıl da unutulmaz bir defileye imza attı. 31 Aralık’ta ülkemizde de izlenebilecek olan defileye dair birbirinden güzel kareler burada!

Geçtiğimiz günlerde Şangay’da düzenlenen ve 31 Aralık’ta bir yılbaşı gecesi klasiği olarak izlenebilecek olan dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret’ın defilesi yine birbirinden güzel karelere ev sahipliği yaptığı. Biz de sizlerle Victoria’s Secret 2018 defilesinin unutulmaz anlarını paylaşmak ve sizlere çok yakında seyredeceğiniz şovun ipuçlarını vermek istedik.

Victoria’s Secret 2018 defilesi en çok dünyaca ünlü iki top model Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio’nun jübilesiyle konuşuldu. İki model de çok uzun yıllar Victoria’s Secret’ın melekleri olmuş ve podyumlarda yerini almıştı.

Şovun bir diğer dikkat çeken olayı da ünlü model Bella Hadid’in ve Katy Perry konserinin defile programından çıkarılması oldu. Geçtiğimiz yıl Buddha şeklindeki bir kurabiyenin taklidini yaptığı için Çin’e girişi yasaklanan Bella Hadid ve 2015 yılındaki bir konserinde Tayvan bayrağında yer alan ayçiçek tasarımlı bir elbise giydiği için Çin tarafından ırkçılıkla suçlanan Katy Perry’nin yer almadığı defile bu iki olayla sansasyon yarattı.

Defilede bu yıl Cindy Bruna, Blanca Padilla, Lais Ribeiro, Vanessa Moody, Sanne Vloet, Amilna Estevao, Candice Swanepoel, Xin Xie, Zuri Tibby, Lily Aldridge, Nadine Leopold, Devin Windsor, Jasmine Tookes, Maggie Lane, Frida Aasen, Georgia Fowler, Josephine Skriver, Xiao Wen Ju, Alecia Morais, Maria Borges, Barbara Fialho, romee Strijd, Sui He, Alanna Arrington, Taylor Hill, Sara Sampaio, Aiden Curtiss, Jourdana Phillips, Liu Wen, Dilone, Elsa Hosk, Stella Maxwell, Martha Hunt, Samile Bermannelli, Leomie Anderson, Megan Williams, Bella Hadid gibi ünlü modeller podyumda yer aldı.

Bunu da okuyun: Victoria’s Secret 2017 Defilesinden Unutulmaz Anlar

Her yıl sonunun en heyecan verici olaylarından biri hiç şüphesiz Victoria’s Secret defileleri… Geçtiğimiz akşam bu meşhur şovlara bir yenisi eklenmiş oldu ve Paris’te düzenlenen defile yine bol sürpriz ve görkemle geriye unutulmaz kareler bıraktı.

Her defilenin özel tasarımı olarak sergilenen ‘fantasy bra’yı bu kez 9 yaşında bir çocuk annesi olan model Lais Ribeiro tanıttı. 2 milyon değerindeki Champagne Night Fantasy Bra defilenin elbette ki en çok dikkat çeken parçalarından biri oldu. Victoria’s Secret bu yılki defilesinde Nomadic Adventure, Goddesses, Winter’s Tale, Punk Angel, Millennial Nation ve Porcelain Angels adlı birbirinden güzel 6 koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Victoria’s Secret defileleri sadece koleksiyonu ve melekleriyle değil her yıl sahne şovlarıyla da efsaneye dönüşür. Bu yıl da Harry Styles, Miguel, Leslie Odom Jr. ve Jane Zhang’ın performanslarıyla alkışları bol bol toplayan defile, yine yılın en çok konuşulan etkinliklerinden biri oldu.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar