Skinny Jean’leri Giymenin En Güzel Yolları

Skinny Jean’leri Giymenin En Güzel Yolları

4526

Hangi skinny jean sizin için en iyisi? Hangi okazyonda hangi dar kotu giymeli? Dar kotları en güzel şekilde nasıl kombinlemeli? İpuçları burada!

Hem siluet olarak son derece şık hem de birçok kombin sayesinde son derece kullanışlı bir parça olan skinny jean pantolon artık bir sezon trendi olarak değerlendirilmemeli ve her kadının gardırobunda mutlaka olmalı. Biz de bu yazımızda skinny pantolonlar hakkında size güzel stil ipuçları verecek birkaç detayı bir araya getirelim dedik. İşte karşınızda skinny jean’leri giymenin en güzel yolları!

1. Her stile uyumlu

Bir skinny jean ile haftanın her günü farklı bir görünüm yaratmanız mümkün. Gömlek ve topuklu ayakkabı ile giyerek ofis stili yaratabilir, kazak ve bot ile giyerek haftasonu konforu sağlayabilir, şık bir bluz ile kombinleyerek gece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kısacası skinny pantolon hem gündüz hem gece için ideal kombinler yaratmanızı sağlar.

2. Peki ya hangi skinny jean?

Eğer amacınız skinny jean pantolonunuzu bu şekilde birçok kombininizde değerlendirmek ise koyu tonlarda bir model seçmeniz en iyisi olacaktır, çünkü koyu renk skinny jean pantolonlar her okazyona uyum sağlayacaktır. Tabii ki en güzeli, gardırobunuzda birkaç farklı model skinny denim pantolon bulundurmanız olacaktır. Eğer stilinize uyuyorsa ve daha rock-chic görünümler yaratmak istiyorsanız siyah skinny jean pantolon edinebilir, daha gündelik kombinleriniz için ie açık renk taşlanmış skinny pantolonlar alabilirsiniz.

3. Kıvrımlı bedenlerde uzun üstlerle

Özellikle alt bedeni kıvrımlı olanlar için ipuçları ile karşınızdayız. Kombinlerinizde ideal dengeyi yaratmanın yolu dar pantolonları uzun ve bol üstlerle birleştirmekten geçer. Parlak ve yoğun baskılara sahip üstler ile dikkatler üst bedeninize de çekilmiş olur ve bu şekilde görüntünüz daha dengeli olmuş olur.

Bunu da okuyun: Beyaz Pantolonları Nasıl Giymeli?

Beyaz pantolonları nasıl seçmeli? Kombinlerken hangi detaylara dikkat etmeli? Tüm yanıtlar bu yazımızda!

4. Kıvrım yaratmak için yüksek bel modellerle

Eğer vücudunuz çok kıvrımlı değilse ve siz de skinny jean giydiğinizde bu kıvrımları yaratmak istiyorsanız yüksek belli skinny jean pantolon modellerini tercih edin. Bu şekilde genel görünümünüzde bir illüzyon yaratmış olacaksınız.

5. Hangi okasyona hangi kombin?

Skinny jean’leri günün farklı anlarında değerlendirirken elbette ki yaratıcılıklar size kalmış, fakat biz birkaç tüyo vermeden edemiyoruz. Hafta sonu sokak modasına uyum sağlamak istiyorsanız kotunuzu deri ceketler ve botlarla kombinleyin. İşe giderken gömlek ve blazer ceket ile dar kotunuzu bir araya getirin. Kız arkadaşlarla buluşmaya giderken sade bir bluz ve tüvit ceketler ile stilinize hava katın. Bir de güzel ipucu: Bacaklarınızı olduğundan uzun gösterme potansiyeline sahip olan skinny jean pantolonlarınızı giyerken üst giyiminizi de kotunuzla yakın tonlardan seçerseniz bu illüzyonu artırmış olursunuz.