Ev Keyifçilerinin Keyfine Şıklık Katacak 5 Hediye Fikri

Ev Keyifçilerinin Keyfine Şıklık Katacak 5 Hediye Fikri

1790

Pijamalar, panduflar, battaniyeler, sabahlıklar, sıcacık çoraplar; sadece adı söylendiğinde bile bir ev keyifçisini mutlu etme gücüne sahip bu hediyeleri unutmayın!

Yılbaşı hediyesi hazırlıklarının başladığı şu günlerde aklınızda muhtemelen bir sürü insan ve bir sürü de hediye fikri var. Biz de GittiGidiyor Blog olarak sizlere, sevdiklerinizin farklı ilgi alanlarına yönelik hediye seçimleri önermeye gayret ediyoruz. Bugün de gündemimizde ev keyfine düşkünler var. Siz de bu önerilerimize göz atabilir ve ev keyifçilerinin keyfine şıklık katacak hediye fikirleri edinebilirsiniz.

Ona yepyeni bir pijama alın

Ev keyfinin baş kahramanlarından biri elbette ki tüm keyif boyunca ona eşlik edecek pijamalardır. Özellikle kış ayları için polar, yün gibi sıcacık kumaşlarla tasarlanmış, birbirinden keyifli desenlere sahip pijama modelleri ile sevdiklerinize harika bir yılbaşı hediyesi sunabilirsiniz. Aile bireylerinin her birine birbiriyle uyumlu pijamalar alabilir ya da yılbaşı temasından uzaklaşmayarak Noel Baba, kar taneleri gibi motiflere sahip polar pijamalar ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Yumuşacık bir sabahlıkla ev keyfini ikiye katlayın

Eve kapanıp tüm gününü keyif yaparak geçirmek, salaş olmak anlamına gelmez. Bunu son derece şık bir görünümle de yapabilir, kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Bu noktada devreye sabahlıklar girer. Soğuk kış günleri için polar sabahlıklar ve sıcak yaz günleri için saten sabahlıklar sevdiklerinizi oldukça mutlu edecek yılbaşı hediyeleri arasında yer alır.

En ideal hediye: Panduflar


Ev keyfi hediyeleri arasında belki de en sevimlisi ile karşınıdayız: Panduflar! Özellikle kış ve kar temalı desenlerle harika bir yılbaşı hediyesine dönüşen bu ev patikleri kadın, erkek, çocuk; herkesi çok mutlu edebilir. Hem sevdiklerinizin ayaklarını sıcacık tutmasını sağlayacak hem de ev keyiflerine renk katacak yünlü, ayıcıklı ya da bot formunda seçebileceğiniz birbirinden güzel panduf modelleri GittiGidiyor’da…

Bunu da okuyun: Ev Keyfinize Renk Katacak 30 Panduf Modeli

Havalar soğumaya ve evde keyif vakitleri artmaya başladı. Panduflar, yani pofuduk ev terlikleri de bu keyfin bir parçası olarak sezonunu açmış bulunmakta… Siz de hem ayaklarınızı sıcacık tutacak hem de ev giyiminize renk katacak bu panduf modelleri arasından seçim yapmadan önce bu yazımıza mutlaka göz atın!

Ayakları sıcacık tutacak çorapları unutmayın

Sosyal medyada ev keyfi fotoğraflarına baktığınızda başrolde sıcacık desenlere sahip bir yün çorap, bir kahve, bir kazak ve bir de kitap vardır… Ev keyfine düşkünlerin de hayallerindeki bu karesine renk katmak üzere onlara sıcacık yün çoraplar hediye edebilirsiniz. Evde patik gibi kullanabilecekleri ve hem ayaklarını sıcak tutacak hem de ev giysilerine şıklık katacak bu çoraplardan onlara bir set şeklinde yılbaşı hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Ev keyfinin olmazsa olmazı: Battaniyeler

Ev keyifçilerinin omuzlarının üzerine atacakları bir battaniyenin de ev şıklığının bir parçası olduğunu unutmayalım. Pijamalar, sabahlıklar gibi özellikle diz üstü battaniye modelleri de ev keyfine düşkünleri oldukça mutlu edecek bir diğer hediye seçeneği. Yılbaşı rengi kırmızının ön planda olduğu ve üzerinde kar ve geyik gibi yılbaşı temaları bulunduran battaniyelerden ona armağan etmeyi unutmayın!