Şeyma Subaşı’nın Yepyeni Markası İlk Kez GittiGidiyor’da

Şeyma Subaşı’nın Yepyeni Markası İlk Kez GittiGidiyor’da

Şeyma Subaşı’nın şık ve günlük fitness tarzını yansıtan yepyeni spor giyim markası Babe Activewear, lansmana özel ilk kez ve sadece GittiGidiyor’da satışta!

Sadece stil sahibi oluşu ve fit kalma konusundaki hünerleriyle değil, yarattığı markalardaki başarılarıyla da öne çıkan Şeyma Subaşı şimdi de yeni spor giyim markası Babe Activewear ile gündemde. Subaşı’nın, kendi dinamik ve spor tarzını yansıtan marka, lansmana özel olarak 8 Temmuz günü itibariyle ilk kez ve sadece GittiGidiyor’da satışa sunuldu.

Birbirinden güzel 70 parçadan oluşan ve her ay yeni parçaları da koleksiyonuna ekleyecek olan Babe Activewear markasının öne çıkan bir diğer özelliği de 69 TL’den başlayan, ulaşılabilir fiyatlara sahip olması. Markanın ilham kaynağı ise tabii ki Şeyma Subaşı’nın düzenli spor hayatı ve eğlenceli dünyası!

Vücudun Formunu Alan Fit Tasarımlar

İlk kez sadece GittiGidiyor’da bulabileceğiniz Babe Activewear’in ürün gamındaki 70 parçanın temel ortak özelliği vücudun formunu almaları ve belirgin, düzgün hatlar oluşturmaları. Bunu yaparken de performans için konfor sağlamayı ihmal etmiyor. Koleksiyonun genelinde ise Şeyma’nın şık ve günlük fitness tarzını yansıtan yüksek belli taytlar, mayolar, crop top’lar, t-shirt ve sweatshirtler yer alıyor. Tasarımlarda daha çok neon renkler ve zebra desenleri öne çıkıyor. Malzeme olarak ise antibakteriyel kumaşlar ve kadife dokular tasarımlara damga vuruyor.

Şeyma Subaşı’nın şık ve günlük fitness tarzını yansıtan Babe Activewear, sokak modasını takip edenlerden, stüdyoda aktif spor yapanlara; birçok kadına hitap edecek harika kombin alternatifleri sunuyor.

Spordan Çıkıp Günlük Hayata Devam Edebilecek Parçalar

Hande Aşık ve Hilal Yabuz İçgören’in sahip olduğu; markalara e-ticaret konusunda iş planı, marka yönetimi, stüdyo ve üretim danışmanlığı veren E-Think Brands tarafından projelendirilip hayata geçirilen Babe Activewear’in moda çekimleri Le Méridien Bodrum’da yapıldı. Cihan Alpgiray ve ekibi tarafından gerçekleştirilen çekimde styling’i Ceylan Atınç, saç ve makyajı ise Önder Tiryaki üstlendi.

E-Think Brands kurucuları Hande Aşık ve Hilal Yabuz İçgören ise markayla ilgili şunları söyledi: “Babe Activewear markasını projelendirirken, odağına Şeyma’nın giyim stilini konumlandırdık ve koleksiyonu tüm dünyada yükselen trend “Studio to Street” yani spordan çıkıp günlük hayata devam edilebilecek parçalarla kurguladık. Babe Activewear, hedefi, stratejisi ve oyun planı olan bir marka. Babe Activewear’in stratejisi e-ticaret ekosistemi üzerine kurulu. Lansman planımızda, Şeyma’nın etkileşim gücünden yararlanıyor ve Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’la işbirliği yaparak projeye değer katıyoruz. Ulaşılabilir fiyat stratejisiyle dinamik bir marka olarak tasarlanan zamansız ve mekansız koleksiyona; bundan sonraki sezonlarda bavulundan spor çantasına, kayak tulumundan aksesuarına bir çok farklı parçalar eklenecek. Alışveriş takvimindeki özel günlere göre sistematik bir şekilde dizaynı ve üretimi planlanan markanın 5 yıllık hedefleri arasında Türkiye’de markalaşmasını takiben global bir lifestyle marka olmak da bulunuyor.”