Sevgililer Günü İlhamı: Yılın En İyi Giyinen Ünlü Çiftleri

Sevgililer Günü İlhamı: Yılın En İyi Giyinen Ünlü Çiftleri

699

14 Şubat kutlu olsun! Yılın en iyi giyinen ünlü çiftleri de tüm aşıklara ilham olsun…

Ve bugün 14 Şubat… Sevgililer Günü nihayet geldi çattı. Hediyeleriniz hazır, sevgilinizle yapacağınız baş başa programınız muhtemelen bellidir. Biz de sizlerin hem bu aşk dolu özel gününü kutlamak isteriz, hem de ilham veren ünlü aşıkları birbirinden şık stilleriyle bir araya getirmek isteriz. İşte karşınızda yılın en iyi giyinen 6 ünlü çifti!

1. Jessica Biel & Justin Timberlake

2007 yılından beri birlikte olan çift, 2012 yılında evlenmişti. Üç yaşında bir çocukları bulunan ünlü ikili sinema ve moda dünyasının beğeniyle takip ettiği isimler arasında. 36 yaşındaki güzel aktrisin ışıltılı stili, 37 yaşındaki ünlü oyuncunun net tarzıyla bir araya geldiğinde ortaya her zaman kusursuz bir görüntü çıkarıyor.

2. Amal & George Clooney

Kırmızı halılarda yıllardır gördüğümüz en sofistike çiftlerin başında elbette ki George Clooney ve güzel eşi Amal Clooney gelir. Lübnanlı bir avukat olan Amal Clooney her daim minimal elbiseleri sade ama vurucu şekilde sergilemeyi beceriyor. Eşi de ona birbirinden şık takım elbise seçimleri ile eşlik ediyor.

3. Victoria & David Beckham

En iyi giyinen ünlü çiftler dediğimizde yıllardır akla gelen ilk isimler arasında olan Victoria ve David Beckham ikilisi, hala isimlerinden söz ettirmeye devam ediyor. 1999’dan bu yana birlikte olan ünlü futbolcu ile ünlü müzisyen/moda tasarımcısı, kusursuz stilleri ve çocuklarının da harika giyimleriyle birçok ailenin gardıroplarına ilham veriyor.

4. Blake Lively & Ryan Reynolds

31 yaşındaki ünlü aktris Blake Lively, kendisini Gossip Girl ile tüm dünyaya tanıtmış ve hem güzellik hem moda seçimleriyle birçok kadına ilham vermişti. 2011 yılından beri birlikte olduğu Ryan Reynolds ile kusursuz bir uyum sergileyen Lively, bu uyumu stillerine de yansıtıyor. Bu ünlü çift bizlere baştan aşağı uyumun resmini çiziyor!

5. Jennifer Lopez & Alex Rodriguez

Hollywood’un en zarif, en güzel giyinen kadınlarından biri olan Jennifer Lopez, geçtiğimiz yılın başından beri New York Yankees’in beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez ile birlikte. Geçtiğimiz yılın birbirine en çok yakışan çiftleri arasında olan ikili, giyim tarzları ile de özellikle orta yaşlardaki çiftler için ilham dağıtıyor.

6. Gisele Bündchen & Tom Brady

Podyumların eskitemediği 38 yaşındaki güzel model Gisele Bündchen, 2009 yılından bu yana New England Patriots takımının oyun kurucusu Tom Brady ile evli. Ünlü ikili hem kırmızı halılarda hem de sokak görüntülerinde kusursuz uyuma sahip stilleri ile dikkatleri çekiyor.