Plaj Giyiminde 2018 Yaz Trendleri

Plaj Giyiminde 2018 Yaz Trendleri

7636

Beyaz keten elbiselerden yuvarlak plaj havlularına, kaftanlardan denim şortlara; bu yaz mayo ve bikinilerinizi nelerle kombinleyeceğinizi keşfetmeye ne dersiniz?

Plajlarda hem şıklığınızı korumak hem de kendinizi harika hissetmek için doğru mayo ve bikini seçimi yeterli değil. Bu mayo ve bikinilerinizi hangi parçalarla kombinleyeceğiniz de en az mayo ve bikininiz kadar önemli. Bu yazımız sizlere plaj giyiminde 2018 yaz trendlerini sunuyor ve elbiselerden pareolara, şortlardan kaftanlara, en stil sahibi parçaları bir araya getiriyor.

Beyaz keten elbise

Upuzun bir kumsal ve masmavi bir deniz. Bu ikili tona tabii ki en çok beyaz yakışır! Beyaz keten elbise 2018 yazında da plajlarda başrolde ve gerek hasır şapkalarınızla gerek sandaletlerinizle gerekse hasır plaj çantası modellerinizle kusursuz bir uyum sergileyeme hazır. Bronz teninizi de daha fazla ortaya çıkaracak olan beyaz plaj elbiselerinizi rengarenk taşlı kolyeler ile renklendirebilirsiniz.

Yuvarlak plaj havluları

Son iki yılın en popüler plaj trendlerinden biri de yuvarlak plaj havlusu kullanmak. Etnik desenlere sahip yuvarlak plaj havluları sadece kumlara serip üzerinde güneşlenmek için ya da denizden çıkıp kurulanmak için değil, aynı zamanda üzerinize gelişigüzel atacağınız şık bir plaj giyimi parçası olarak da başrolde!

Kaftan

Kaftan deyince aklımıza genellikle Osmanlı döneminden kalma, ipek kumaştan yapılan, uzun, süslü ve hafif giysiler gelir. Tabii plajlarda bu tip bir kaftandan bahsetmiyoruz! Kaftan siluetini taşıyan, modern renk ve desenlerle bir araya gelmiş plaj giysisi modellerinden bahsediyoruz. Bu yaz ister neon renklerde ister grafik desenlerde bir plaj kaftanı edinmenizi ve kumsalların en göz alıcı stillerini yaratmanızı tavsiye ederiz.

Bunu da okuyun: 2018 Yazının Güneş Gözlüğü Trendleri
Kedi gözü formlarından üç renkli çerçevelere, küçük ve yuvarlak camlardan kare hatlı tasarımlara; 2018 yazında bol bol göreceğimiz güneş gözlüğü modellerini keşfedin!

Mayo ve kot şort ikilisi

Bu yaz mayolar sadece yüzme için değil, plaj kombinlerinde bluz niyetine de kullanılıyor. 2018 Yazının Mayo ve Bikini Trendleri yazımızdan sezon trendi mayo modellerine göz atabilir ve kendinize hem trendlere uyan bir mayo edinebilir hem de bu mayonuzu yırtık kot şortlar ile bir araya getirerek 2018 yazının en havali görünümlerini yaratabilirsiniz. Unutmayın, mayo-kot şort ikilileri artık yaz gecelerinde bile tercih edilen bir ikili!

Sarong ve bikini ikilisi

Güney Pasifik Adaları’nda ‘pareo’, Güneydoğu Asya ülkelerinde ‘sarong’, Hindistan’da ‘sri’, Afrika’da ‘kanga’ ve Yunanistan’da ise ‘toga’ olarak bilinen bir giysi ile karşınızdayız! 2018 yazında da sarong’lar plajların en göz alıcı tamamlayıcılarından biri. Hemen hemen her yaz görmeye alışkın olduğumuz bu pareo modelleri arasından bu yaz yaz seçim yaparken olabildiğince etnik desenlere sahip olanları seçmenizi öneririz.