Nişan Yüzüklerinde 2020 Kış Trendleri

Nişan Yüzüklerinde 2020 Kış Trendleri

 

Çiçek motiflerinden oval taşlara, morganitten paveye, vintage stillerden ince kesimlere; 2020 kışının en popüler yüzük trendleri karşınızda!

Bir kadın için en kıymetli aksesuarların başında elbette ki taşlı yüzükler gelir. Eğer siz de hayatınızın kadınına bu konuyu açmak istiyorsanız ve ona alacağınız nişan yüzüğü konusunda en iyi seçimi yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte karşınızda nişan yüzüklerinde 2020 kış trendleri!

Çiçek motifleri

Kate Middleton, Katy Perry, Prenses Eugenie… Bu stil sahibi kadınların nişan yüzükleri işte tam da bu trende işaret ediyor. Eğer siz de eşinizin bu kadınların stilini beğendiğini biliyor ya da tarzını onların tarzına benzetiyorsanız tam olarak almanız gereken nişan yüzüğü bu demektir! Çiçekli nişan yüzükleri ortasında safir ya da yakut gibi büyük bir taş ve etrafında da taçlandırılmış minik elmaslar şeklinde tasarlanmıştır.

İnce ama göz alıcı

Aslında nişan yüzüğünün taşını öne çıkarmanın en etkili yollarından biri ince bir yüzük modeli seçmektir. İnce bant üzerinde iyice büyük görünen taş hemen her kadını mutlu edecektir. Eşinizin en sevdiği taşı öğrenin ve o taşa uygun olacak şekilde altın ya da gümüş gibi ince bantlara sahip nişan yüzüklerinden ona armağan edin.

Morganit taşı

Her taşın ayrı bir güzelliği var ancak bu sene morganit bir başka popüler. Tıpkı pembe altın ya da rosé tonları gibi yumuşacık şeftali rengi ile öne çıkan morganit taşı aslında zümrütün yakınıdır ve fiyat olarak da ondan daha uygundur. Siz de eşinize morganit taşlı yüzük alarak ona stil sahibi bir yüzük sürprizi yapabilirsiniz!

Vintage stil

Aksesuar dünyasında nostalji her zaman iş yapar! Zümrütlerin ve elmasların kusursuzca kümelenmeleri, markiz taşları, yıldız motifleri, aşker kesimler derken vintage nişan yüzüğü modelleri bu yıl da son derece ön planda!

Oval kesim

Oval elmaslı yüzük modelleri geniş bir yüzey kapladıkları için yuvarlak olan muadillerinden yaklaşık yüzde 10 daha büyük görünürler. Bu özelliklerinin yanı sıra şık görünümleriyle de dikkatleri çekerler.

Balıksırtı akışlı pave

Minicik taşların kusursuzca döşenerek ortaya harika bir sonuç çıkardığı pave yüzük modelleri yüzüklerle yakından ilgilenenlerin oldukça tercih ettiği modellerdir. Bu yıl özellikle balıksırtı akışına sahip pave pırlanta yüzük modelleri çok moda!