Müzik Tutkunlarına Alınabilecek 24 Stil Sahibi Hediye

Müzik Tutkunlarına Alınabilecek 24 Stil Sahibi Hediye

1556
main

Yılbaşı hediyesi almak istediğiniz kişi bir müzik tutkunuysa ve stiline de önem veriyorsa bu hediyeler tam ona göre!

Yeni yıl için hazırlıklara başladığımız şu günlerde sevdiklerimize yılbaşında ne hediye alacağımız konusu da gündemimize gelmeye başladı. Eğer hediye almayı düşündüğünüz kişi bir müzik tutkunuysa ve aynı zamanda da şıklığından ödün vermeyen biriyse, ona bir kulaklık ya da müzik sistemi almak yerine, gardırobuna şık dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? O zaman GittiGidiyor’dan sizin için seçtiklerimize göz atın ve müzik tutkunlarına alınabilecek 24 stil sahibi yılbaşı hediyesini keşfedin.

Notalı takılar


Sol anahtarı ve notalar bir müzikseverin tutkusunu üzerinde taşıması için en harika simgeler arasında. Dolayısıyla müziksever sevdiklerinize alacağınız nota ve sol anahtarı kolyeler , küpeler ve bilezikler harika yılbaşı hediyesi seçenekleri olarak sevdiklerinizin bu tutkularını her daim üzerlerinde taşımalarına vesile olacaktır.

Kol saatleri


Yılbaşında sevdiklerinizi mutlu edecek en klasik hediyelerden biri de kol saatleridir. Eğer hediye almak istediğiniz kişi gerçek bir müziksever ise ona armağan edeceğiniz nota, sol anahtarı ya da piyano tuşlarıyla bezenmiş kol saatleri mükemmel bir seçenek olacaktır.

Şapkalar


Kendinden kulaklık sistemli bereler hiç şüphesiz bir müzikseveri havaların soğuduğu bu kış günlerinde en mutlu edecek şeylerden biri olacaktır. Müzik çalarlar ile uyumlu çalışan ve pil gerektirmeyen bu kulaklıklı şapka modelleri ile sevdikleriniz istedikleri müzikleri şıklığından da ödün vermeyerek dinleyebilecek. Onun dışında yine nota desenleriyle tasarlanmış ya da hediye alacağınız kişinin müzik türünü tipografik olarak üzerinde taşıyan bere modelleri en ideal kışlık yılbaşı hediyeleri arasında…

Kravatlar


Müzik tutkunu erkeklere eğlenceli yılbaşı hediyeleri arıyorsanız size önerimiz bu desenli kravatlar! Hem gardırobuna yaratıcı bir dokunuş yapacak hem de müzik tutkularını stillerine yansıtmalarına yardımcı olacak bu desenli kravat modelleri aklınızda bulunsun!

Kol düğmeleri


The Beatles’tan gitarlara, trompetlerden notalara, kemanlardan DJ ekipmalarına; sevdiklerinize bu enstrümanları hediye edemiyorsanız o zaman onlara bu kol düğmeleri ile hoş bir sürpriz yapın. Gömleklerine yaratıcı ve şık bir dokunuş yapacak olan müzik temalı kol düğmeleri müziksever erkekleri çok mutlu edecek.

Stil kombin


Son olarak sırada müzikseverlerin gardıroplarına birbirinden şık dokunuşlar yapmak var! Üzerinde sevdiği müzisyenin baskılarının yer aldığı tişörtler her müzik fanı için harika bir hediye seçeneği ve GittiGidiyor’da onlarca farklı model keşfedebilirsiniz. Müzik temalı tişörtler ve nota desenli çanta modelleri stil sahibi müzikseverler için harika yılbaşı hediyeleri arasında…