Met Gala Kırmızı Halısından Unutulmaz Elbiseler

Met Gala Kırmızı Halısından Unutulmaz Elbiseler

12501

Rihanna’dan Madonna’ya, Katy Perry’den Jennifer Lopez’e; dünyaca ünlü isimlerin şıklıklarını yarıştırdığı Met Gala töreninden unutulmaz kostümler burada!

Moda dünyasının en çılgın ve en çok konuşulan kırmızı halı elbiseleri her yıl Met Gala’da karşımıza çıkar. Dünyaca ünlü isimleri ağırlayan ve New York’taki Metropolitan Museum of Art yararına düzenlenen Met Gala bu yıl “Cennetlik Bedenler: Moda ve Katolik Hayal Gücü” teması ile birbirinden ünlü kadınların efsane kostümlerine ev sahipliği yaptı. Unutulmaz gecede efsane isimlerin katolik hayalgüçlerinden doğan kıyafetleri arasından seçtiklerimiz burada!

Rihanna

Gecenin en çok konuşulan isimlerinden birisi tabii ki Rihanna oldu. Geceye Maison Margiela by John Galliano tasarımı bir rahip kostümü ile katılan ünlü müzisyen mücevherlerini de Maria Tash’ten seçti.

Blake Lively

Güzel aktris Blake Lively galaya Atelier Versace imzalı elbisesi ile katıldı. Bu şık elbisesini Lorraine Schwartz mücevherler, Christian Louboutin ayakkabılar ve Judith Leiber Couture çanta ile tamamladı. Saç aksesuarı ile de dikkatleri topladı.

Anna Wintour

Katollk temalı Met Gala’nın en çarpıcı isimlerinden biri de Anna Wintour oldu. Moda dünyasının otoritelerinden Wintour’un Chanel imzası taşıyan bu zarif elbisesi, boynunda haç motifli elmas kolye ile tamamlandı.

Madonna

Efsane müzisyen Madonna geceye siyah kostümü ile damga vurdu. Versace imzası taşıyan bu gotik elbisesini haç sembollü taç ile tamamlayan, saçlarını iki yandan ören, yüzünü siyah tül ile kapayan ve elinde de siyah bir çiçek taşıyan Madonna gecenin en çok konuşulanlarından oldu.

Katy Perry

Bir diğer çılgın kostüm ise ünlü müzisyen Katy Perry’e ait. Perry de geceye Versace tasarımı bir kostüm ile katıldı ve gecenin meleği oldu. Kocaman melek kanatlarını altın rengi mini elbise ve diz üstü çizmeler ile bir araya getirerek galaya damgasını vurdu.

Jennifer Lopez

Met Gala gecesinin en şık isimlerinden biri de ünlü müzisyen Jennifer Lopez oldu. Ön kısmında haç işlemesi bulunan, derin yırtmaçlı ve mavi, kırmızı, siyah, dore detaylı Balmain elbisesi unutulmaz bir görüntüye imza attı.

Sarah Jessica Parker

Sex and the City efsanesinin yıldızı Sarah Jessica Parker da Met Gala’nın en çok konuşulan bir diğer ismi oldu. Dolce & Gabbana tasarımı altın işlemeli elbisesi ve son derece çarpıcı rahip başlığı ile Parker tüm dikkatleri üzerine çekti.

Kim Kardashian

Met Gala’nın bir diğer altınlara bürünmüş ismi de Kim Kardashian oldu. Yine Versace imzası taşıyan dapdar elbise, bel kısmındaki ince haç işlemesi ile temaya uyumunu detaylarda verdi.