Sevdiklerine Kol Saati Hediye Etmek İsteyenlere Alışveriş Rehberi

Sevdiklerine Kol Saati Hediye Etmek İsteyenlere Alışveriş Rehberi

4368

İster maceraperest ister klasik olsun, ister 7 ister 70 yaşında olsun. Bu yılbaşı yakınlarına saat almak isteyenler için onlarca seçenek GittiGidiyor’da, detaylar ise bu yazımızda!

Yılbaşı gecesine sayılı gün kaldı. Hediye hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyordur diye düşündük ve bu kez de sevdiklerine kol saati hediye etmek isteyenlere yardımcı olmak istedik. Maceraperest erkeklerden mücevher tutkunu kadınlara, gerçek beyefendilerden sade ve klasik kadınlara, minik prenseslerden enerjik erkeklere; sevdiklerine kol saati satın almak isteyenlere hediye rehberi karşınızda!

Maceraperest erkeklere


Gelmiş geçmiş en güzel yılbaşı hediyesi seçeneklerinden biri olan saatlere en çok heyecanlanacak kişiler arasında maceraperest ve outdoor tutkunu erkekler yer alır. Çünkü içinde termometre, barometre, altimetre, pusula ve su geçirmezlik gibi birbirinden fonksiyonel özellikler barındıran bu kol saatleri, hem onların en yakın yol arkadaşı hem de stillerinin harika bir tamamlayıcısı olacak. Dolayısıyla yakınızda maceraperest bir erkek varsa ve bu yılbaşında onu mutluluktan havaya uçurmak istiyorsanız, bu saatlere mutlaka göz atın.

Gerçek beyefendilere


Sırada klasik erkek saat modelleri var. Eğer hediye listenizde iş hayatındaki stiline önem veren, hafta içi olduğu kadar hafta sonu da şıklığını koruyan bir erkek varsa, ona alacağınız en güzel hediyelerden biri klasik tasarımlara sahip kol saatleri olacaktır. İster gümüş tonlarında metalik kayışlar, ister siyah ya da kahverengi deri kayışlarla, rakamları da minimal bir şekilde sunan bu saatler tam beyefendilere göre!

Mücevher tutkunu kadınlara


Bu yılbaşında hediyenizle mutlu etmek istediğiniz kişiler arasında mücevher tutkunu bir kadın varsa ve siz ona mücevher yerine başka bir şey vermek istiyorsanız, en ideal çözüm taşlı saat modelleri olacaktır. Böylelikle hem onun taş tutkusuna değinmiş olacak hem de bileğinden hiç çıkarmak istemeyeceği fonksiyonel bir aksesuar armağan etmiş olacaksınız.

Bunu da okuyun: Müzik Tutkunlarına Alınabilecek 24 Stil Sahibi Hediye

Yılbaşı hediyesi almak istediğiniz kişi bir müzik tutkunuysa ve stiline de önem veriyorsa bu hediyeler tam ona göre!

Sade ve klasik kadınlara


Eğer yılbaşı hediyeleri listenizde gösterişten çok hoşlanmayan, sade ve klasik stilini her daim koruyan bir kadın varsa, minimal saat modelleri yönelmeniz gereken tasarımlar arasındadır. Hasırdan metaliğe, deriden kumaşa; birbirinden şık kadın saat modellerine GittiGidiyor’da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Minicik bileklere


Son olarak sırada minikler var! Onları bu yılbaşında renkli bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız çocuk saatleri arasından eğlenceli seçimler yapabilirsiniz. Çocukların bileğinden çıkarmak istemeyeceği kol saatleri seçerken canlı renk ve desenlere sahip ya da üzerinde en sevdikleri süper kahramanların motiflerini taşıyan çocuk saati modellerine yönelebilirsiniz.

İlgili Yazılar