Kırmızı Halı: Cannes Film Festivali’nin En İyi Giyinenleri

Kırmızı Halı: Cannes Film Festivali’nin En İyi Giyinenleri

7571

Cate Blanchett’ten Chloe Sevigny’e, Julianne Moore’dan Bella Hadid’e; 2018 Cannes Film Festivali’nin en şık kadınları bu yazımızda bir araya geldi!

Fransa’da her yıl Mayıs ayında düzenlenen ve sinema dünyasının en kült festivallerinden biri olan Cannes Film Festivali bu yıl da tüm heyecanıyla devam ediyor. Dünyanın dört bir yanından başarılı sinema eserlerini ve sektörden dünyaca ünlü isimleri ağırlayan festival tabii ki kırmızı halı geçitleriyle de dikkatleri topluyor. Biz de bu yazımızda 2018’in kırmızı halısına göz atalım dedik ve Cannes Film Festivali’nin en iyi giyinenlerini seçtik!

Cate Blanchett

8 Mayıs’taki açılış törenine siyah tül Armani Privé elbisesi ile katılarak karizmatik şıklığı yine kırmızı halıya taşıyan güzel aktris Cate Blanchett desenli, boyut oyunlu ve siyah kuşaklı Aquazarra elbisesi ve gümüş rengi stilettoları ile “Cold War” filminin galasında da unutulmaz bir görünüme imza attı.

Chloe Sevigny

“Cold War” film galasının bir diğer şık ismi de Chloe Sevigny oldu. Gösterime vintage bir görünüme sahip siyah elbise ile katılan güzel aktrisin elbisesindeki püskül ip detayları da dikkatlerden kaçmadı.

Julianne Moore

Bir diğer karizmatik elbise de Julianna Moore’un üzerinde görüldü. Givenchy marka elbise ile yarattığı minimal şıklığını sade bir makyaj ve sallantılı elmas küpeler ile tamamlayan Moore, yaş aldıkça gençleşmenin nasıl olabileceğini gösterdi!

Bella Hadid

Fashion For Relief gecesinde siyah simli, iki parçalı elbisesi ile katılan Bella Hadid, Cannes Film Festivali’nin en güzel kadınlarından biri oldu.

Lupita Nyong’o

Kenyalı aktris ve yönetmen Lupita Nyong’o da festivalin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. “Sorry Angel” gösterimine Gucci imzası ile katılan Nyong’o, elbisesinin grafik efektli üst kısmı ve tüy etekli alt kısmı ile sezon trendlerini bir araya getirdi.

Amber Heard

“Sorry Angel” filminin galasına Valentino tasarımı elbisesi ile katılan Amber Heard, kırmızı halıya adeta sanat eseri tadında bir dokunuş yaptı! Devasa floral desenli eteği ve derin dekoltesiyle bu şık elbiseyi kusursuz bir saç ve makyaj ile tamamladı.

Deepika Padukone

Hint aktris Deepika Padukone de Cannes kırmızı halısının en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Çiçek motifli beyaz dantel elbisesi ve pelerini ile Padukone, yaz gelinlerine zarif bir ilham kaynağı oldu.

Stella Maxwell

2018 Cannes Film Festivali kırmızı halısının en çok konuşulan isimlerinden biri de Stella Maxwell oldu. “Sorry Angel” filminin galasına gümüş efektli çarpıcı elbisesi ile katılan Maxwell kusursuz makyajı ile de beğenileri topladı.