Hiçbir Zaman Modasını Yitirmeyecek 7 Erkek Aksesuarı

Hiçbir Zaman Modasını Yitirmeyecek 7 Erkek Aksesuarı

Klasik güneş gözlüğünden ekose atkıya, deri cüzdandan paslanmaz çelik saate, gümüş kol düğmesinden deri el çantasına; modası hiçbir zaman geçmeyecek erkek aksesuarları karşınızda!

Bazı aksesuarlar vardır ki sezon trendleri ne olursa olsun onlar hep modadır. Dolayısıyla zamansız bir stile sahip olmak isteyen erkeklerin bu aksesuarlara hayatında yer açmasında fayda vardır. Peki nedir bu hiçbir zaman modasını yitirmeyecek erkek aksesuarları? İşte listemiz!

1. Klasik güneş gözlüğü


Birçok erkeğin olmazsa olmaz aksesuarlarından biri güneş gözlükleridir. Erkekler için güneş gözlükleri de yıllarca farklı trendlerle karşımıza çıkıyor. Kimi zaman pilot modelleri, kimi zaman wayfarer gözlük modelleri, kimi zaman ise kült Clubmaster modelleri popülerken en klasik ve düz erkek güneş gözlüğü tasarımları modasını hiçbir zaman yitirmiyor. Bu gözlükler erkeklerin hem stili için kurtarıcı bir parça oluyor hem de güneşli günlerde yanlarından ayırmadığı bir aksesuara dönüşüyor.

2. Deri cüzdan


Nasıl ki erkekler için bir akıllı saate yatırım yapmak günümüzde olmazsa olmaz bir durumsa, klasik ve sade bir deri erkek cüzdanı da sadece günümüzde değil her daim bir olmazsa olmazdı. Erkeklerin yanından hiçbir zaman ayırmadıkları cüzdanları ne kadar şıksa, içleri o kadar rahat olacaktır. Üzerine isminizi ya da isminizin baş harflerini işlettiğiniz deri erkek cüzdanları da favoriniz olabilir.

3. Paslanmaz çelik saat


Altın saat birçok erkek için çekici olmayabilir ama paslanmaz çelik saat modelleri olmazsa olmazlar arasındadır. İster hafta içi ofis kombinlerinde gömlek ve ceketlerle, ister hafta sonları spor giysilerinizle uyum sağlayacak, nötral rengi ile de her tonda kıyafetinize adapte olabilecek erkekler için çelik saat modelleri listemizin önemli parçaları arasında.

4. Deri kemer


Gardırobunda deri kemer bulunmayan erkek sayısı herhalde yok denecek kadar azdır. İyi ve şık bir kemer sadece pantolonunuzun belinize tam oturmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kombininize bambaşka bir hava katar. Her erkeğin en az bir siyah, bir kahverengi tonlarında birer ince, birer kalın deri kemerinin bulunması iyi olacaktır.

5. Deri el çantası


Erkek giyiminde güzel ve heyecanlı anları temsil eden, hafta sonu gezmelerinde vazgeçilmez bir kurtarıcı olan erkekler için deri çanta modelleri listemizdeki kahraman aksesuarlardan bir diğeri! Stilinize uygun olacak şekilde ya siyah ya kahverengi deri çanta modelini seçin. İçi olabildiğince geniş ve kullanışlı olan modelleri tercih edin.

6. Gümüş kol düğmesi


Takım elbisenizi olduğundan daha şık ya da daha kötü gösterme gücüne sahip, belki de çok küçük bir detay olarak görünen ama gücü çok büyük olan kol düğmeleri de hiçbir zaman modasını yitirmeyecek erkek aksesuarları arasında. Seçim yaparken özellikle sade ve gümüş kol düğmesi modellerini tercih etmenizi öneririz.

7. Ekose atkı

Atkılar erkekler için sadece mevsim gereği kullanışlı bir aksesuar değil, aynı zamanda şıklıklarına şıklık katacak bir detaydır. Üstelik bu tartan detayına sahip bir atkı ise kült bir nesnedir diyebiliriz. Her erkeğin gardırobunda siyah/kırmızı/yeşil/gri tonlarında bir ekose erkek atkısı bulunması kış aylarında kurtarıcı bir detay olacaktır.