Her İş Kadınının Stiline Yakışacak 8 Hediye

Her İş Kadınının Stiline Yakışacak 8 Hediye

2294

Deri çantalardan fularlara, saatten parfüme, tablet kılıfından kulaklığa, küpelerden cüzdanlara; iş kadınlarının kombinlerine çok yakışacak aksesuar önerilerimiz bu yazımızda!

Yılın en heyecanlı ve güzel ayını hediyeler ile kutlamaya devam ediyoruz! Yılbaşı hediyeleri listenizde bir iş kadını varsa ve siz de yeni yılda onun iş hayatına şık dokunuşlar yapmak istiyorsanız sizin için önerdiğimiz bu hediyelere bir göz atın! İşte GittiGidiyor’dan seçtiklerimizle, her iş kadınının stiline yakışacak 8 hediye!

1. Aksesuarların başrolü: Deri çanta


Defteri, kalemi, tableti, telefonu, parfümü, cüzdanı, makyaj çantası ve bilimum aksesuarları bu çantanın içerisinde olacak. Gerek ofisteki masasında gerek toplantılarında hep yanında duracak. Dolayısıyla şık bir deri çanta, bir kadının ofis stilinin başrolü desek yalan olmaz. Siz de bu yılbaşında ona yepyeni bir deri çanta alabilir ve her kadını mutlu edecek bu hediye ile onu şımartabilirsiniz.

2. İmzası olacak parfüm


Ofis stili sadece kıyafet ve aksesuarlardan ibaret değil. Bir kadının nasıl koktuğu da onun tüm stilini baştan aşağı etkileyecektir. Dolayısıyla ofise, toplantı odasına girdiğinde adeta onun imzası olacak güçlü bir parfüm iş kadını için hediyeler arasında en etkililerden biri olacaktır. Favorisi olan markanın parfümlerine göz atabilir ya da 2018/19 Kışının En İyi 7 Kadın Parfümü yazımızdan en yenileri keşfedebilirsiniz.

3. Hem şıklık hem dakiklik için: Kol saati


Sevdiğiniz kadını en mutlu edecek hediyelerden birisi de klasik kol saati modelleridir. İş hayatında gerek bilgisayarına birşeyler yazarken, gerek defterine not alırken hep gözünün önünde olacak; dakikliğine fayda sağladığı gibi şıklığına da şıklık katacak kol saatleri hediye listenizdeki kurtarıcı parçalar arasında!

4. Şıklık detaylarda gizli: Tablet / telefon kılıfları


Bir iş kadını için en ideal hediyelerden biri de tablet ve akıllı telefonları için alacağınız şık kılıflar olacaktır. Deri, ahşap, nubuk gibi materyaller ile tasarlanmış olan bu kılıflar onların görünümüne ekstra bir şıklık katacak; dolayısıyla stiline önem veren kadınlar için harika bir hediye olacak!

Bunu da okuyun: Spora Göre Hediye Rehberi: Pilates Tutkusu

Jimnastik çubuklarından toplara, denge aletlerinden disklere, kitaplardan DVD’lere, matlardan setlere; pilates tutkunlarını çok mutlu edecek 10 hediye önerisi burada!

5. Bir çift zarif küpe


Ofise giderken fazla aksesuara boğulmak doğru olmayacaktır ama minimal ve sade detaylar da bir kadının stilinde adeta fark yaratacaktır. Bu konuda hediye seçerken önerimiz risk almamak ve ona bir çift zarif halka küpe armağan etmek olacaktır.

6. Elektronik detaylar: Tasarım kulaklıklar


Teknoloji artık hayatımızın büyük bir parçası ve onun da şıklığımızda payı büyük. Tüm gün telefon trafiğinde olan iş kadınları için hediye seçerken size önerimiz onun hem sağlığına fayda sağlayacak hem de şıklığına şıklık katacak bir seçim olarak, ona güzel bir kulak içi kulaklık hediye etmek olacaktır. Mikrofonlu kulaklıkların birbirinden şık tasarım modelleri GittiGidiyor’da onlarca farklı marka ile karşınızda!

7. En klasiklerden: Yepyeni bir deri cüzdan


Şıklığın detaylarda saklı olduğunu unutmayalım ve hepimizin çantasında her an bulunan, hep yanımızda olan cüzdanlara da yeni bir gözle bakalım. Çok kullanıldığı için eskimiş olması da muhtemel olan deri cüzdanlar bir kadın için alabileceğiniz en hoş yılbaşı hediyeleri arasındadır.

8. Stilini tamamlayacak fular


Fular ve eşarplar da bir kadının ofis stilinde boynunda ya da çantasında kullanarak, tek dokunuşla harikalar yaratacak bir seçenektir. GittiGidiyor’da onlarca markanın birbirinden şık desenlere sahip fular modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.