Hediye Rehberi: Ev Keyfinde Şıklık İçin Seçenekler

Hediye Rehberi: Ev Keyfinde Şıklık İçin Seçenekler

1085

Panduflardan yumuşacık sabahlıklara, uyku gözlüklerinden en trend pijamalara; ev keyfin şıklık katacak yılbaşı hediyesi seçenekleri burada!

Yılbaşı zamanı hediye zamanı! Hediye listeleri oluştu ve birbirinden yaratıcı hediyeler sürpriz kutulara girmeye başladı. Biz de 2018’I 2019’a bağlayan bu gecede hediye vereceğiniz kişilere yönelik seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ev keyifçileri… İşte karşınızda ev keyfinde şıklık sevenler için yılbaşı hediyesi rehberi!

Panduflar


Nasıl ki gündelik hayatınızda giydiğiniz ayakkabı stilinizin en önemli parçalarından biridir, ev giyiminde de patikler aynı şekilde önem taşır. Evde giydiğiniz kıyafet ne olursa olsun, ayağınıza güzel bir çift panduf giydiğinizde görünümünüz çok değişecek! Dolayısıyla ev keyfine düşkün sevdiklerinize alabileceğiniz en mutlu edici hediyelerden birisi panduflar olacaktır. Onun stiline göre kararınızı verin. Eğer gülmeye doyamayan biriyse komik karakterlerle tasarlanmış panduflar, eğer klasik stile sahip biriyse yumuşacık ev patikleri ve en sevdiği mevsim kış olan biriyse ona kar desenli patik modellerinden alabilirsiniz.

Yumuşacık sevimli sweatshirt’ler

Son yıllarda ev giyimi konusunda en trend parçalardan birisi de polarlı ve kapşonlu ev sweatshirt’leri. Ama bildiğiniz düz kapşonlardan değil, sevimli kulaklara sahip kapşonlardan! Yumuşacık dokuda tasarlanmış bu polar ev sweatshirt modelleri hem sıcacık bir his veriyor hem de sevimli kulaklı şapkalarıyla içinizi ısıtıyor. Yüz güldürecek bir yılbaşı hediyesi arayanlar için harika bir seçim…

Ekose ve pötikare pijama altları

Pijama altlarında klasikten vazgeçmiyoruz ve erkekler için ekose, kadınlar için pötikareli desenleri öneriyoruz. Hediye alacağınız kişinin favori renklerine göre kararınızı verebilir ve onun ev stiline yenilik katacak bir pijama altı hediye edebilirsiniz.

Bunu da okuyun: Hediye Rehberi: Hangi Erkeğe Hangi Saat?

Özgürlüğüne düşkünlerden minimalist karakterlere, teknoloji meraklılarından spor tutkunlarına; farklı erkek kişiliklerine göre farklı hediye önerileri bu yazımızda!

Uyku gözlükleri


Ev keyifçileri için en ideal hediye seçenekleri arasında uyku gözlükleri de vardır. Bu uyku maskeleri sadece onların derin bir uyku çekmesine yardımcı olmaz, aynı zamanda sevimli ve şık tasarımları ile ev stillerine renk katar. Hediye kutusunu açtığında ise son derece mutlu olacaklarına eminiz!

Çizgili pijama takımları

Ev keyfine düşkün sevdikleriniz için alabileceğiniz en iyi hediyeler arasında pijama takımları da yer alır. Size önerimiz hiçbir zaman modasını yitirmeyen çizgili pijama takımı modelleri arasından seçim yapmanız. Bu sezon pastel tonların ön planda olduğunu unutmayın ve tercihinizi ona en çok yakıştırdığınız renkten yana yapın.

Sabahlıklar

Yumuşacık sabahlıklar hediye listemizin son sırasında. Ev keyifçilerinin stiline yapacağınız en harika dokunuşlardan birisi de bu sabahlık modelleri olacaktır. Haftaiçi akşamları ve haftasonu tüm gün ev keyiflerine bambaşka bir katkısı olacak bu sabahlıklar yılbaşı için hem erkekler hem kadınlara harika bir hediye seçeneği…