Erkeklerin Göğüs Bölgesini Daha Geniş Gösterecek 4 Giyim Hilesi

Erkeklerin Göğüs Bölgesini Daha Geniş Gösterecek 4 Giyim Hilesi

1578
main

Bu tüyolar erkeklere özel! Birkaç kıyafet hilesi ile göğüs bölgenizi olduğundan daha geniş göstermeye ne dersiniz?

Geniş omuzlar ve göğüs bölgesi… Hangi erkek vücudunda bu görünüme sahip olmayı istemez ki? Gardırobunuzdaki parçalarda dikkat edebileceğiniz birkaç detay ile bu mümkün! İşte erkeklerin göğüs bölgesini daha geniş gösterecek 4 giyim hilesi!

1. Dikkatler üst kısımda

Üst giyiminizde dikkat edeceğiniz birkaç detay ile göğüs bölgenizi olduğundan geniş gösterecek ilk adımı atabilirsiniz. Bu detaylar arasında giyeceğiniz tişörtün, gömleğin ya da kazağın açık renkli olması, büyük blok baskılara veya yatay çizgilere sahip olması var. Bu şekilde çzigisel oyunlar ve renk hileleri ile dikkatleri vücudunuzun üst kısmına çekebilirsiniz.

2. V yakanın gücü

Giyeceğiniz kıyafetin yakası da en az üzerindeki desenler ya da renkleri kadar önemli. V yakadan hiçbir zaman korkmayın ve polo yaka tişörtlerden V yaka erkek kazak modellerine, göğüs kısmını daha geniş göstermek için kombinlerinize bu parçaları ekleyin.

Bunu da okuyun: 5 Adımda Doğru Takım Elbise Alışverişi
Vücut tipiniz için en doğru takım elbise modelinin hangisi olduğunu biliyor muydunuz? Peki takım elbise alırken beden ölçülerini nasıl kontrol edeceğinizi? İşte karşınızda 5 adımda takım elbise alışveriş rehberi!

3. Gardırobun olmazsa olmazları

Göğüs bölgenizi daha geniş göstermek için gardırobunuzdan eksik etmemeniz gereken bazı parçalar var. Göğüs kısmınıza tam oturan ince dikişli örme bir kazak vücudu ters üçgen görünüme doğru destekler. Blazer ceket tercih ediyorsanız mutlaka ince desenli, yatay çizgili olanlarına yönelin. Geniş yakalı üstler ve yünlü kumaşlar da vücudunuzda bu illüzyonları yaratabilecektir.

4. En önemlilerden biri: Doğru duruş

Giyiminizde dikkat edeceğiniz tüm detaylar gibi bedeninizin duruşu da erkeklerin göğüs bölgesini geniş göstermek konusunda oldukça etkilidir. Sadece gömleğinizin, tişörtünüzün üzerinizde çok daha gergin bir şekilde durması için değil, elbette ki beden sağlığınız için de önemli olan duruşunuzu en ideal hale getirmek için omuzlarınızı geriye atın ve omurganızı düz bir şekilde tutmaya gayret edin. Bu duruşunuzla birlikte doğru kombinleri yaptığınızda istediğiniz görünümü kolayca yakalayabileceksiniz!