Erkeklere Özel: Plaj Giyiminde 2019 Yaz Modası

Erkeklere Özel: Plaj Giyiminde 2019 Yaz Modası

2661

Militer efektlerden beyaz çizgilere, çiçekli baskılardan düz blok renklere; erkekler için 2019 yazının plaj giyiminde olmazsa olmaz mayo modelleri burada!

Yaz sıcakları başladı, tatil planları yapıldı. Bu tatil programlarıyla birlikte valiz hazırlıkları da gündemimizde yerini aldı. Bugünkü konumuz erkeklere özel… Tatil valizinizin olmazsa olmazı şort mayoları seçerken demode kalmamak için nelere dikkat etmelisiniz? Bu şort mayo trendleri arasında sizin vücudunuz, cilt renginiz için en doğru olan seçimler hangileri? İşte karşınızda plaj giyiminde 2019 yaz modası ve onları en doğru şekilde giyme rehberi!

Militer efekt


Son yıllarda erkek modasında karşımıza sıkça çıkan militer trendi sadece günlük giyimde değil, erkek plaj giyiminde de bizimle. Kamuflaj desenleri ve haki tonlarında yeşillerin ön planda olduğu bu trend ile sahillerde son derece şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Özellikle ince bacaklı erkekler için ideal olan kamuflaj desenleri bacak bölgenize gerekli hacmi kazandıracaktır.

Beyaz çizgiler


Hemen hemen her sezon moda olan çizgili şort mayo modelleri bu sezon da revaçta. Plaj stilinde de klasik görünümlerden ödün vermek istemeyenler için ideal olan çizgili erkek mayoları bu sezon en çok beyaz çizgilerin öne çıktığı modeller ile popüler. Koyu dikey çizgili şort mayolar da espadrillerle kombinlenerek günlük tatil stilinizde dahi kullanılabilir. Daha minyon erkeklerin yatay, iri erkeklerin ise dikey modelleri tercih etmesinde fayda vardır.

Çiçeklerin gücü adına


Eğer düz mayolardan sıkıldıysanız ve plaj stilinize desenlerle hareket katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Çiçek desenli erkek mayoları imdadınıza yetişiyor, çünkü bu sezon özellikle çok moda olarak karşımıza bol bol çıkıyor. Hawaii baskıları, tropikal çizimler, floral desenler erkek şort mayolarında en popüler desenler arasında. Minyon erkeklerin küçük çiçek, iri erkeklerin ise büyük çiçek desenlerine yönelmelerinde fayda vardır.

Blok renkler


Erkeklerin plaj stilinde en garanti seçimlerden biri de düz renk şort mayo modelleri olacaktır. Burada moda olan herhangi bir renkten ziyade kendi cilt renginize uyum sağlayacak bir tona yönelmeniz doğru olacaktır. Eğer henüz bronzlaşmamışsanız ve teniniz açık renklerde ise koyu yeşil, bordo, lacivert gibi tonları; eğer koyu tenliyseniz de kobalt mavisi, limon sarısı, açık yeşil gibi tonları tercih etmenizi öneririz.