Erkeklere Özel: Hangi Yılbaşı Aktivitesinde Ne Giymeli?

Erkeklere Özel: Hangi Yılbaşı Aktivitesinde Ne Giymeli?

782

Kalabalık sokak partisi, arkadaşlarla evde kutlama ya da aile yemeği; yılbaşı gecesi programınıza göre yapabileceğiniz kombinler bu yazımızda!

Yeni yılı kutlamaya sadece birkaç gün kala, erkeklerin hazırlığına yardımcı olmak istedik ve farklı yılbaşı aktivitelerine göre farklı kombin önerilerini bir araya getirdik. İster dışarıda bir sokak partisine katılıyor olun, ister arkadaşlarınızla evde şık bir kutlama yapın, ister ailenizle başbaşa bir yemek düzenleyin; bu stil ipuçlarına mutlaka göz atın! İşte karşınızda erkeklere özel bir yazı: Hangi yılbaşı aktivitesinde ne giymeli?

Kalabalık sokak partisi

Eğer yılbaşı gecesi için arkadaşlarınızla veya ailenizle sokak partisi programınız varsa, havanın soğukluğuna uygun bir şekilde hem konforlu hissedecek hem de şık görünecek bir kombin yapabilirsiniz. Sokak partisi konseptinde baş kahraman, üzerinizden gece boyunca çıkarmayacağınız paltonuz olacak. Dolayısıyla kombininize palto seçiminden başlayın ve ona uygun şekilde kazağınızı, pantolonunuzu ve botlarınızı belirleyin. Tabii ki en önemli aksesuarınız olacak atkı ve berelerinizi de unutmayın ve ister yılbaşı temasına uygun desenli ister klasik sade tonlarda atkı, bere ve eldivenlerinizi seçin.

Arkadaşlarla ev partisi

Bu yılbaşında arkadaşlarınızla kalabalık bir ev partisine davetliyseniz, bu özel günü kutlamak adına şıklığınızdan ödün vermeyin. Partide ne çok salaş ne de fazla resmi kalmak istemiyorsanız en ideali koyu renklerde bir gömlek ve üzerine yine koyu bir ceket ve pantolon seçimi olacaktır. Bordo bir gömlek ile lacivert ceket ve pantolon ya da gri bir gömlek ile siyah ceket ve pantolon ideal seçimler olacaktır.

Bunu da okuyun: Erkeklere Özel: Bu Kış Daha İyi Giyinmenin 5 Yolu
Kış aylarında giysilerinizi mevsim koşullarına karşı nasıl koruyabilirsiniz? Hangi kumaşları tercih etmeli, hangi aksesuarları kullanmalısınız? Bu yazımız kış aylarında da şıklığından ödün vermek istemeyen erkekler için!

Evde aile yemeği

Eğer yeni yıla ailenizle birlikte evde kutlama yaparak girecekseniz hem konforlu hem de şık bir görünüm yaratmanızda fayda vardır. Bunun için en ideali de ister düz ister desenli bir gömlek ve altına giyeceğiniz bir kot pantolon olacaktır. Böylece hem bu özel günü şık bir stil ile kutluyor hem de evdeki rahatlığınızdan ödün vermiyor olacaksınız.

İlgili Yazılar