Erkeklere Özel: Plaj Çantanızda Olması Gerekenler

Erkeklere Özel: Plaj Çantanızda Olması Gerekenler

942

Şort mayolardan şnorkellere, tabletten kulaklığa, mikrofiber havlulardan gözlüklere; eksiksiz bir tatil için ihtiyaç listesi burada!

Erkekler için yaz tatili hazırlıkları süreçlerinden biri de plaj çantası ihtiyaçlarını tamamlamaktır. Bu yazımızda erkeklerin plaj çantaları için bir liste hazırlamak istedik ve keyifli, eksiksiz bir plaj keyfi için yanlarında mutlaka bulunması gerekenleri bir araya getirdik!

1. Şort mayo


Tabii ki erkeklerin plaj çantasının başrolünde şort mayolar yer alıyor. Burada seçim yaparken kendi vücut tipinize göre karar vermeniz için Plaja Hazırlık: Erkekler İçin Şort Mayo Rehberi yazımıza göz atabilirsiniz. Erkeklere Özel: 2018 Yazı İçin Şort Mayo Trendleri yazımızı tıklayarak da sezonun en popüler şort mayo modellerinden size en uygununu seçebilirsiniz.

2. Güneş gözlüğü


Yaz ayları boyunca yanımızdan ayırmadığımız parçalardan biri de güneş gözlükleri . Aynı şey plaj çantamız için de geçerli olacak! Hem gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak hem de stilinize şıklık katacak bir aksesuar kullanıyor olmak için Erkeklere Özel: Hangi Yüz Şekli İçin Hangi Gözlük? yazımızı tıklayın ve en doğru erkek güneş gözlüğü modelini seçin!

3. Sandalet


Kumsalda veya havuz kenarında rahat rahat takılabilmeniz için ayağınızda sandaletlerinizin olması şart tabii. Bunun için size tavsiyemiz ayağınızı sıcaktan ve nemden bunaltmayacak, rahatlıkla yürümenizi sağlayacak Birkenstock erkek terlik modelleri olacaktır.

4. Su matarası


Erkekler için plaj çantasında mutlaka bulunması gereken ürünlerden biri de suluklardır. Sıcak havalar boyunca artan dehidrasyonla birlikte vücudumuzun su ihtiyacı artar ve çantanızda bulunduracağınız bir su matarası ile hem daha sık su içiyor olur hem de plastik şişe israfından kurtulursunuz.

5. Güneş koruması


Erkeklerin yaz aylarında her daim yanında bulundurması gereken şeylerden biri de güneş koruma kremleridir. Güneşin zararlı ışınlarından cildi korumak geleceğiniz için yapacağınız büyük bir yatırım olacaktır. Dolayısıyla güneş kremlerinizi çantanıza atmayı ve gün boyunca sürmeyi unutmayın!

6. Şapka


Daha sportif bir görünüm için kasket, daha şehirli bir şıklık için hasır şapkalar… Hem stiliniz, hem de kafanızı güneşten koruyabilmeniz açısından plaja giderken yanınızda mutlaka erkek şapkaları bulunmasında fayda vardır.

7. Deniz gözlüğü, maske, şnorkel


Tatiliniz boyunca suda saatler geçirmeniz ve denizin keyfini çıkarmanız için plaj çantasının olmazsa olmazlarından biri de deniz gözlükleri , deniz maskeleri ve şnorkellerdir. Denizin altını, balıkları, kayaları ve tüm canlıları incelemek size terapi gibi gelecek!

8. Havlu


Plaj çantanızın olmazsa olmazlarından biri de tabii ki plaj havlularınızdır. Listemizde onu da hatırlatmadan etmiyoruz ve özellikle hızla kuruyan mikrofiber havlulardan almanızı tavsiye ediyoruz.

9. Kulaklık


Şezlonga uzandınız ve tatilin keyfini çıkarmak istiyorsunuz. O zaman kulağınıza kulaklığınızı takıp, telefonunuzdan istediğiniz müziği açmanın zamanı geldi! Plaj çantanıza kulaklığınızı atmayı ve tatil boyunca kendinize bu keyfi yaşatmayı unutmayın!

10. Tablet


Belki uzun uzun oyun oynamak, belki epeydir izlemek istediğiniz bir filmi izlemek, belki birşeyler okumak belki saatlerce müzik dinlemek… Tatildeniz ve canınız ne istiyorsa onu yapabilirsiniz. Tabletiniz bu sebeple erkek plaj ihtiyaçları için olmazsa olmazlardan!